gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlum 6 aylık ve ek gıdaya başlıycaz,dün doktora gittik bize kahvaltıya geçiş verdi.Benim bildiğim önce meyve püresi , oğurt falan verilmezmi, çok şaşırdım :S Önce bunlara alışacakmış 1 hafta sonra çorbaya geçecekmişiz, bilgi verebilecek var mı bana?

6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muayenehane için doktorlara 6 ay süre

Muayenehane için doktorlara 6 ay süre

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, part-time çalışan doktorlara muayenehanelerini kapatmaları için 6 aylık süre tanıyacaklarını açıkladı. Akdağ, Sağlık Bakanlığı'na bağlı doktorların yüzde 63'ünün tam gün çalıştığını, part-time çalışanların oranının ise yüzde 37 olduğunu açıkladı. Doktorların muayenehanelerini kapatarak tam gün çalışmalarını sağlayacak çalışmayı kanun teklifi olarak Meclis'e bir ay...
  2. 0-6 Aylık Bebeğiniz için Güvenlik Uyarıları

0-6 Aylık Bebeğiniz için Güvenlik Uyarıları

. 0-6 Aylık Bebeğiniz için Güvenlik Uyarıları Bebekler yeni hünerlerini çok çabuk öğrenirler. Bebeğinizin gelişmesi sırasında neleri yapabileceğini bilirseniz, onun güvenliğini daha kolay sağlarsınız. Yaşamının ilk aylarında bebekler; - Ani olarak yattığı yerde dönüşleri, - Tekmeleme ve itmeleri, - Ağzına herşeyi götürmeyi öğrenirler. Bebekler özel olarak ; - Yataktan,...
  3. Sağlıklı Sahur İçin 6 Alternatif Öneri....

Sağlıklı Sahur İçin 6 Alternatif Öneri....

Sağlıklı Sahur İçin Sağlıklı Sahur İçin Öneriler Herkesinde bildiği gibi Ramazan da sıvı tüketmek şart..Öyle ya da böyle suzu kalmamak için sıvı şeylere daha da ağırlık vermemiz gerekiyor...ki Şu yıllar Ramazan Ayı yaz mevsimine denk geliyor haliyle sıvı tüketimine daha da artırım yapmamız gerekiyor ... Sağlıklı sahur için 6 alternatif öneri Dr. Ayşe Sayı, sahur sofrası için...
  4. 6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

Oğlum artık büyüdü ama çok uykusuz ve gazlı gecelerden sonra bu dönemlerde herkesin verdiği meyveleri veremiyorum. Sizce bebeğime hangi meyve pürelerini verebilirim şu anda?
  5. Yılbaşı gecesini geçirmek için 6 mükemmel öneri

Yılbaşı gecesini geçirmek için 6 mükemmel öneri

2015 yılbaşında nereye gidelim,2015 yılbaşı gecesi nereye gitmeliyim,2015 yılbaşına nerde girilir,2015 yılbaşını nerde kutlamalıyım,2015 yılbaşı gecesi nereye gidilmeli 1. Uludağ, Bursa Ülkemizdeki yılbaşı kutlamalarıın popüler mekanlarından biri olan Uludağ kayak merkezindeki oteller, her yıl yılbaşı programlarını açıklayarak müşterileri çin cazip seçenekler sunuyor. Gençlerden ailelere,...

Sayfayı Paylaş