gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğlum artık büyüdü ama çok uykusuz ve gazlı gecelerden sonra bu dönemlerde herkesin verdiği meyveleri veremiyorum. Sizce bebeğime hangi meyve pürelerini verebilirim şu anda?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Elma ve armut püreleriyle başlayabilirsiniz, sağlıklı uzun bir ömür diliyoruz..

6 aylık oğluma hangi meyve pürelerini verebilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir...
  2. Hangi Meyve Hangi Vitamin

Hangi Meyve Hangi Vitamin

Hangi Meyve Hangi Vitamin lütfen bununda konusunu açın bilgiler verin bize
  3. oğlum meyve yemiyor ne yapmalıyım

oğlum meyve yemiyor ne yapmalıyım

Merhaba hanımlar, oğlum 4.5 yaşında hiç meyve yemiyor ve buna çok üzülüyorum. Komposto falan yapınca yi,yor ama çiğ olarak yemiyor. Oysa yemesi lazım. Ne yapmalıyım ?
  4. 6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

6 aylık oğlum için doktor kahvaltı önerdi !

Oğlum 6 aylık ve ek gıdaya başlıycaz,dün doktora gittik bize kahvaltıya geçiş verdi.Benim bildiğim önce meyve püresi , oğurt falan verilmezmi, çok şaşırdım :S Önce bunlara alışacakmış 1 hafta sonra çorbaya geçecekmişiz, bilgi verebilecek var mı bana?
  5. bebeğime hangi mamayı verebilirim?

bebeğime hangi mamayı verebilirim?

Merhabalar. Ben bı konuda kararsız kaldım bebeğime mama vericemde ona aptamil yoksa humana mı versem bu konuda tecrübeli annelere danışmak istedim.

Sayfayı Paylaş