gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

6.Cadde - Sabuha (5li akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

emre aydın sabuha akor 5 li akorlar resimli 5 li akorlar beni terketme dedim bırakıp gitme dedim...

Em5(7.perde) C5
    beni terketme dedim
    Em5(7.perde) C5
    bırakıp gitme dedim
    Em5(7.perde) C5
    sabuha çok bekledim,
    Em5(7.perde) C5
    haber bile vermedin

C5sus C5sus C5sus )
    vicdansız, allahsız, kitapsız ) A
    Em5(7.perde) Bm5 Dm#5 Am5 Bm5 ) A
    sabuhaaaaaaaaaa, sabuhaaaa sabuha )

Em5(7.perde) C5
    nerdesin ah nerdesin?
    Em5(7.perde) C5
    beni öldüreceksin
    Em5(7.perde) C5
    ismini söylemekten
    Em5(7.perde) C5
    tükenti son nefesim

Tekrar-A-

Em5(7.perde) C5
    beni terketme dedim
    Em5(7.perde) C5
    bırakıp gitme dedim
    Em5(7.perde) C5
    ismini söylemekten
    Em5(7.perde) C5
    tükenti son nefesim

Tekrar-A-

6.Cadde - Sabuha (5li akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

caddelerde rüzgar akor caddelerde rüzgar tab akor notaları gitar notaları gitar Am Caddelerde rüzgar aklımda aşk var Dm Gece yarısında eski yağmurlar Am Şarkı söylüyorlar sessiz usulca E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Am Deli dolu günler hayat güzeldi Dm Kahkahalarıyla günler geçerdi Am Ellerim uzanmaz dokunamam ki E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Dm O da özlüyormuş benim bir tanem...
  2. 6. Cadde - Üç Ayaklı Sandalye - AKOR (versiyon 1)

6. Cadde - Üç Ayaklı Sandalye - AKOR (versiyon 1)

Am-C-Dm-F..G Am Dm Üç ayaklı sandalyem,daha fazla dayanmaz C G Susarsan kırılır gider Am Dm Aslında çok zor değil,gerçekler çelimsiz C G İstersen yeniden Am D Dm..Dsus F G Am Kalbim kırık,kapılar açık,......aynı şarkıyı söylüyorum Am D Dm..Dsus F G Am Yolum ince yolum...
  3. Gökhan Türkmen - Dön - AKOR (versiyon 6)

Gökhan Türkmen - Dön - AKOR (versiyon 6)

dön akor dön nasıl kimle nerdeysen akor gökhan türkmen gitar versiyonu nasıl kimle nerdeysen notaları Bm Am D Am Bm Bir gözlerin vardı, gözyaşım kaldı Bm Am D C Bm Bir yüreğin vardı, hatıram kaldı Bm Am D Am Bm Bir sözlerin vardı, sitemim kaldı Bm Am D C Bm Bir hayat aşkın vardı, yitti yarım kaldı G...
  4. Grup 84 - Azap - AKOR (versiyon 6)

Grup 84 - Azap - AKOR (versiyon 6)

azap akor kapo akor azap tab grup 84 tab grup 84 KAPO = 3 Em F Am aaaaaa aaaaaaa aaaaaa Am Em Hayat o kadar acımasızki sevgilim G Am Verdigi herşeyi geri alırda sonu gelmez Am Em O gün gelir yüzleşirsin geçmişinle G Am Sokaklar dile gelir söylemezler yanlış nerde Em F Am...
  5. Yalın - Herşey Sensin - AKOR (versiyon 6)

Yalın - Herşey Sensin - AKOR (versiyon 6)

c#m koydum sevinçlerimi önüme A B7 C#m baktım, hepsi sensin C#m yazdığım şiirlerin her hecesi A B7 C#m üzüldüğüm tüm filmler C#m yıpranmamış hayatlar Gm büyük hüzünler bekler F#m her işte bir hayır A B7 C#m bu işte hepsi sensin C#M Gm şimdi senden vaz mi gecmeli A masal olup yola devam mi etmeli F#m ben kalpten...

Sayfayı Paylaş