6.cı ve 7.ci sınıf SBS sonuçları 2010 | Melekler Mekanı FORUM - 25 Eylül 2016

6.cı ve 7.ci sınıf SBS sonuçları 2010

Konu, 'Eğitim Şart' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.177
    Ödül Puanları:
    113
    7 ci sınıf sbs sonuçları 7ci sınıf sbs sonuçları 6 cı 2010 6cı 6cı
    6.cı ve 7.ci sınıfların sbs sonuçları açıklandı.Tüm öğrencilerin iyi sonuç almaları dileklerimizle

SONUÇLARI BURAYA TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

6.cı ve 7.ci sınıf SBS sonuçları 2010 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 6. Sınıf İngilizce SBS Soruları (To Be & Have/Has Got)

ingilizce sbs soruları 6sınıf ingilizce sbs soruları 6 sınıf 6sınıf testleri 6 sınıf testleri am, is are / Have Got - Has Got 1. My father's name _______ Ahmet. a) are b) am c) is d) I 2. Selin _______ got a pencil a) has b) are c) have d) is 3. This ______ my book. a) are b) is c) have d) has 4. We _______ students. a) are b) is c) have d) they 5. It is ________ elephant. a) are...
  2. SBS İlköğretim 6. Sınıf Konuları

6 ıncı sınıf çokgenler testi 6 ıncı sınıf test çöz ilköğretim 6sınıf konuları 6sınıf konuları SBS 6. Sınıf Matematik Konuları Doğal Sayılar Kümeler Tam Sayılar Çarpanlar ve Katlar Cebirsel İfadeler Eşitlik ve Denklem Kesirler Ondalık Kesirler Oran ve Orantı Olasılık Yüzdeler Geometrik Kavramlar İstatistik ve Grafikler Açılar ve Üçgende Açılar Üçgenlerde Uzunluk ve Alan Ölçüler...
  3. 2010 sbs sonuçları yeniden değerlendirilecek!

sbs yeniden mi yapılacak Sbs sınavlarında yine olan oldu ve yapılan açıklamalara göre sınav sonuçları yeniden değerlenecek konuyla ilgili haberin detaylarına sizler için geçiyorum Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Seviye Belirleme Sınavlarında (SBS) tüm öğrencilerin sonuçlarının yeniden değerlendirildiği bir inceleme gerçekleştirildiğini, toplam 33 bin 395 okuldan sadece 67 okulda bulunan...
  4. 8.ci sınıf SBS sınav sonuçları

8ci sınıf sbs sonuçları 7 ci sınıf sbs sonuçları 6 cı 8 ci 8ci soruları 8.ci sınıf SBS sınav sonuçları açıklandı.Birçok öğrencinin kaderini belli eden sonuçlar hakkında yapılan haberin detaylarına sizler için geçiyorum Fen, Anadolu, sosyal bilimler ve diğer bazı meslek liselerine öğrenci yerleştirmek amacıyla yapılan ve ilköğretim 8. sınıf öğrencilerinin girdiği Seviye Belirleme Sınavı (SBS)...
  5. 2011 SBS 7.sınıf sonuçları 2011

SBC 7. sınıç snuçları bu sonuçları tam olarak nereden öğrenebiliyorum sağolun. Emre baybıyık

Sayfayı Paylaş