gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

6 Güzel bebek kedicik

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] MİNİKLERDEN 2 TANESİ 2.5 AYLIK,DİĞER 4 TANESİ 2 AYLIK.SAĞLIK DURUMLARI SÜPER ÇÜNKÜ EVDE DOĞDULAR VE EVDEN HİÇ ÇIKMADILAR,3 ERKEK 3 DİŞİMİZ VAR,İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA FENERBAHÇEDELER..BU BEBEKLERE LÜTFEN YUVA BULALIM ,PATİLERİNİN ALTLARI DAHA PAMUK GİBİ SOKAKLARDA KİRLENMESİN..SOKAKLARA BIRAKILMAK ZORUNDA KALMADAN SAHİPLENİLSİNLER,SICAK YUVALRINA KAVUŞSUNLAR,ANNELERİN VE BABANIN RESİMLERİNİDE ALBÜMDE GÖREBİLİRSİNİZ.LÜTFFENN PAYLAŞALIM..MESAJ ATARAK DA İSTEDİĞİNİZ BİLGİYİ SORABİLİRSİNİZ...İRTİBAT: 0532 2152510 HAKAN BEY,BEHİRE HANIM...
    http://www.facebook.com/album.php?aid=462497&id=525915639

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu yavruların biri yuvalanmış çok sevindim kaldı 5 :)

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ahhh cnm ya inşiallah hepsi, yuvalanır :d:d ewde hayvan besleyemiyorum eyer öyle bi şansım olsaydı bende isterdim :d:d:D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    3 ü yuva buldu kaldı 3 :)

6. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    o 3ü de yuva bulsun inş.

malum hava soğuyor :uhu:

6 Güzel bebek kedicik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farka bakın 6 bebek

farka bakın 6 bebek

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kedicikler

Kedicikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 6 Adımda Güzel Olabilirsiniz

6 Adımda Güzel Olabilirsiniz

güzellik ipuçları güzellik sırları Fazla para ödemeden, birbirinden ünlü kozmetik markaları arasında kaybolmadan da güzel olmak mümkün melekler :) Bunun için kendinize biraz zaman ayırmanız ve bakım yapmanız yeterli. Üstelik bu bakımı doğal yöntemlerle yapacaksınız. Sağlıklı bir görüntü için işte güzellik ipuçları :tik: Parlak saçlara sahip olun Saçlarınızın çok kuru olduğundan...
  4. Hamileliğin en güzel 6 yanı

Hamileliğin en güzel 6 yanı

Hamilelikte zaman Hamilelikte bel ağrısı Merhaba kızlar, hep hamilelik ile ilgili iç karartıcı şeyler yazıcak değiliz Birazda güzel yanlarından bahsedelim değilmi :) Zaman: Bu dönemde zaman sıkıntınız hiç olmayacak. İşiniz ve programınız elverdiği sürece zamanı kendiniz için en iyi şekilde değerlendirin. Kitap okumak, şekerleme yapmak, film izlemek, bakım için zaman ayırmak gibi şeyler...

Sayfayı Paylaş