gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

6 haftalık hamileym karnımın alt tarafı ağrıyo ama hep aynı taraf deıil degişiyo yani bide nefes almkta güclük cekiyorum sebebini bilen vrmı neden oluyor acaba?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bebeğin gelişimiyle birlikte annenin rahmi bebeğe uygun hale gelebilmek için hızlı bir şekilde gelişir bu gelişmeler anne adayı tarafından ağrı olarak algılanır rahimin her kasılması ve ağrıması bebeğinizin size tutunarak büyüme çabasından ibarettir, sağlıklı hamişlikler diliyoruz..

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bu agrilar kramp gibi ise, yada atesleniyorsan, yada kan geliyorsa bence bir dr. görün düsük ola bilir. Eger sadece agri ise, beyaz melegin yazdigi gibi, büyümede agri yapiyor... Rabbim saglikli hayirli bir evlat nasip etsin...

6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 haftalık hamileyim başım ağrıyor

7 haftalık hamileyim başım ağrıyor

Kızlar 7-8 haftalık hamileyim ve başım inanılmaz çok fazla ağrıyor, bu neyin belirtisidir tam olarak ne yapmalıyım nasıl geçer bu baş ağrısı bilgisi olan var mı ?
  2. ayaklarımın altları çok ağrıyor ne yapabilirim acaba?

ayaklarımın altları çok ağrıyor ne yapabilirim acaba?

Merhaba.Benim ayaklarımın altları çok ağrıyor. Hiç ağrı kesici falan da kar etmiyor.Acaba ne yapabilirm, ne önerirsiniz bana ?
  3. 36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

36+6 günlük hamileyim belim çok ağrıyor doğuruyor muyum?

36+6 günlük hamileyim kızım olacak ins. Belime cok şiddetli bir ağrı giriyor bebeğim artık sadece baskı yapıyor en ufak bir hareket edince genital bölgem cok titriyor ve acı su geliyor ağzıma neyapmaliyim doktora gitmelimiyim sizce Yada boyle olmasının sebebi doğumum gelmesimi
  4. hamileyim ve bademciklerim çok ağrıyor ne yapmalıyım

hamileyim ve bademciklerim çok ağrıyor ne yapmalıyım

bebeğime bir şey olmasından korkuyorum diye ilaçlara yanaşömıyorum ama bademciklerim çok fena şişti bana önerebileceğiniz doğal ve hızlı çözümler var mı
  5. karnım çok ağrıyor nasıl geçirebilirim

karnım çok ağrıyor nasıl geçirebilirim

Birdenbire karnım ağrımaya başladı ve şu an hafifledi ama halka var.Regl falan değilim, hastalığım da yok.Nasıl geçirebilirim acilen, yine artarsa ne yapacam :S

Sayfayı Paylaş