gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

6. Kuşak Torununu Kucağına Aldı!!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

6. Kuşak Torununu Kucağına Aldı!!!!
    Evlendikten sonra 16 yaşında ilk çocuğunu doğuran 111 yaşındaki kadın, altıncı kuşak torunuyla, Anneler Günü öncesi kameralara poz verdi.

Yaşlı kadın ve en küçük torunla birlikte, kızları ve diğer torunlar da kameralara gülümsedi.

ABD’nin Virginia eyaletinde yaşayan 111 yaşındaki Mollie Wood, 6. nesil torununu kucağına aldı. En küçük torununu, kucağını alırken mutlu gözüken Mollie Wood, böyle bir şeyi hayal etmediğini ancak bunları yaşadığı için mutlu olduğunu söyledi.

Ntvmsnbc'nin haberine göre geçtiğimiz mart ayında kızının, kızının torunu olan Braylin Marie Higgins'in bebeğini kucağına alan Wood, 1901 doğumlu. Wood uzun yaşamanın sırrının ise, mutlu bir aile yaşamında gizli olduğunu söyledi.

111 yaşındaki Wood, uzun ve sağlıklı yaşamasını kendi eliyle pişirdiği yemeklere de bağladı.

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hey maşallahh neneme bak senn :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ya Allahaşkına, teyzenin ahı gitmiş vahı kalmış, canlı cenaze, bir an önce yerini bulsa daha iyi :S

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla yaa ben 50 me kadar yaşasam öpüp başıma koyarım :D:D Allah sağlıklı ömür versin herkese

tesadüf bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

50 mi dedin kasinma

6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    kele kadını zorlamı öldüreceksinizz yaşıyo iştehahahaha

7. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    valla artık daha ne yaşarsa o karına hahaha yaşar ne yaşar ne yaşamaz hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Maşallah yahu ne diyeyim Allah sağlıklı ömürler versin inşalalh.

6. Kuşak Torununu Kucağına Aldı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Beni Al Kucağına

Pinhani - Beni Al Kucağına

pinhani şarkı notaları pinhani beni al notaları beni al kucağına kucağına şarkısının geriye ne kalırdı yaşananları atsan Bugünüm yarın olsa , ya da hep yeni baştan Yaşamak ne güzel olur hiç başlamamışsan Geriye ne kalırdı yaşananları atsan Seni bir daha yaşamak isterim aslında Beni al kucağına , elini belime sar Beni almadığın an üşürüm sabaha kadar Beni al kucağına , elini belime sar Beni...
  2. Kaliteli yaşamın 6 altın anahtarı

Kaliteli yaşamın 6 altın anahtarı

Sağlığınıza çok dikkat ediyor ancak gereken her şeyi harfi harfine gerçekleştiremediğinizi düşünüyorsanız üzülmeyin. Bazı sağlık kurallarını pratik hale getirip bakımınızı tamamlayabilrsiniz. 1-3 öğün yemek yiyin KahvaltIyI ya da öğle yemeğini atlayarak kilo kaybedeceğinize inanıyorsanız bir kere daha düşünmenizde fayda var. Peki ya gerçekten vakit bulamadığı için düzenli yemek yiyemeyenler?...
  3. Ozan Doğulu 2. Çocuğunu Kucağına Aldı

Ozan Doğulu 2. Çocuğunu Kucağına Aldı

ozan doğulu ozan doğulu haberleri ozan doğulu baba oldu Ünlü müzisyen kardeşlerden Ozan Doğulu yeniden baba oldu melekler :) Bebeğe sağlıklı ve uzun bir ömür ve aileye mutluluklar diledikten sonra haberimize geçiyoruz.. Ozan Doğulu ikinci kez baba oldu. Ünlü müzisyen, bu mutlu haberi ve ikinci bebeğinin ismini twitter’dan duyurdu.
  4. Esra Erol Kucağında Oğlu İle Ödül Aldı.....

Esra Erol Kucağında Oğlu İle Ödül Aldı.....

Esra Erol Oğlu Esra Erol Altın Kelebek Esra Erolu tanımayanınız yoktur herhalde meleklerim...Oğlunu doğurdu şimdi büyütmüş de programlara çıkarır olmuş...:) Daha öncede biliyorsunuz ki kendi sunuculuğunu yaptığı Evlen Benimle programına canlı canlı çıkarmıştı oğlunu...Altın Kelebek ödülü almaya hak kazanan Esra Erol oğluyla birlikte sahneye çıktı ve ödülünü oğluyla birlikte aldı.... Haberin...
  5. Niran Ünsal 4.Bebeğini Kucağına Aldı

Niran Ünsal 4.Bebeğini Kucağına Aldı

niran ünsal, niran ünsal haberleri, niran ünsal 4.çocuğu Sevgili melekler, şarkıcı Niran Ünsal geçtiğimiz gece 4.kez anne oldu. İbrahim Gugu ile olan evliliğinden 4.kez anne olan Ünsal'ın bebeği kız. Adı Bera konulan bebek, 1 kilo 920 gr. ağırlığında ve boyu 43 cm. 2 gün kuvözde kalacak “Bera” bebek, Dr. Teksen Çamlıbel tarafından gerçekleştirilen sezaryen operasyonuyla dünyaya geldi. Biz de...

Sayfayı Paylaş