6 Mayıs Burç Yorumları

Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye  6 mayıs hangi burç 6 mayıs ne burçu hangi burc burç Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  Bugün çok eleştirel bir ruh halindesiniz. Önünüze çıkan her insanı kritik etme ve de eleştirilerinizi açık açık ifade etme eğilimindesiniz. Siz aslında böyle bir yapıya sahip olmadığınız için sonradan çok üzülebilirsiniz. Biraz kontrol etmeye çalışın.
  Birlikte olduğunuz kişinin gelecekle alakalı planlarını birlikte gözden geçirebilirsiniz. Ne kadar detaycı olduğunu görmek sizi şaşırtabilir.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz bir düşüncenizle alakalı gereken bağlantıları kurabilir, ilgili insanlardan danışmanlık isteyebilirsiniz. Bu sizin için oldukça hoş olacak.
  Bu aralarda duygusal ihtiyaçlarınız çok yüksek. Ama bunları tatmin etmek için seçtiğiniz yollar tehlikeli.
  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Kendinizi hiç sıkmadan rahatlıkla yüksek bir çalışma temposuna ayak uydurabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Hiç merak etmeyin, tüm son dakika değişiklikleri sizi zor durumda bırakmayacak nitelikte.
  Birlikte olduğunuz kişinin size sormaktan çekindiği bazı konuları var. Siz de bunu hissediyorsunuz aslında ama ısrar etmeyerek, ona biraz zaman vermeniz daha doğru olacaktır.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Enteresan insanlar tanıyabilir, marjinal ortamlarda bulunabilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeye ve yeniliklerle karşılaşmaya hazır olmalısınız. Yaratıcılığınız çok kuvvvetli.
  Tam aşk modundasınız. Romantizme, flört etmeye, karşı cinsi etkilemek için her çeşit yöntemi kullanmaya çok hazırsınız.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Kendinize bugün eğer izin verebilirseniz, izin verin ve çalışmayın. Zira içinizdeki sıkıntı zaten verimli olmanızı engelleyecektir.
  Birlikte olduğunuz insanla ciddi ciddi konuşmak için hiç de uygun bir zamanda değilsiniz. Ani reaksiyon verebilir ve istemediğiniz sonuçlar alabilirsiniz.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Çok yoğun bir iletişim trafiği yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların durmadan size bir şeyler sormaları, cevap bulabildikçe daha çok sormaları sizi bunaltabilir. Gün ortasında birazcık ara verin ve dinlenin.
  Yalnız kalmaya ihtiyacınız var. Zihinsel doluluğunuz sevgilinize olan konsantrasyonunuzun dağılmasına neden olabilir.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Maddi konularda kimi zaman gereğinden fazla endişelisiniz. Bu durum hayatınızdaki diğer yanları olumsuz ele almanıza ve kararlarınızda kötümser bir eğilimle hareket etmenize neden oluyor.
  Beraber olduğunuz insanın kimi zaman kıskançlık krizlerine girmesini bu kadar büyütmeyin. Aslında o da size yeterince güveniyor, ama kendini kontrol etmekte zorlanıyor.

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Kişisel kararlarınızı uygulamaya dökmemek için bin türlü bahane bulmaya hazır bir durumdasınız. Oysa ki bugüne dek değişiklikleri sevinçle karşılayan bir insan olmanıza rağmen, hayatınızın bu döneminde bir tutukluk içerisindesiniz.
  Sevgilinizin size gösterdiği anlayış büyük bir şans. Bu yapıcı yaklaşımları her hangi bir sıradan ilişkide bulmak o kadar da kolay değil aslında. Bunun kıymetini bilmelisiniz.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Hayallerinizin gerçek olmaması için hiç bir mantıklı neden yok aslında. Yeter ki siz ilk adımı atmaktan ve kendinizi inisiyatif almaya zorlamaktan vazgeçmeyin. Biraz cesaret sizi başarıya ve amacınıza götürecektir.
  İlişkinize taze kan sağlamak sizin elinizde. Biraz daha derin düşünürseniz, daha iyi bir birliktelik için her ikinizin de ihtiyacı olanları net bir şekilde görebileceksiniz.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Son derece pozitif bir ruh haliyle güne başlamanız söz konusu. Gerçekten hayatınızın gidişatı öyle, endişelenmeniz ya da kendinizi kasmanız için hiç bir gerekçeniz yok. Bugünlerin kıymetini bilmelisiniz.
  Arkadaşlarınızla olmanız demek, sevgilinizi ihmal edebileceğiniz anlamına gelmiyor. Neden kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri, rahatlıkla ona yapabiliyorsunuz?

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Hayatınızın kontrolünü elinize almanızın mümkün olmadığını düşünüyorsunuz. Ama yanıldığınızı çok yakın bir zamanda siz de net bir şekilde göreceksiniz. İsterseniz, planlarınızı biraz çabayla gerçekleştirmeniz hiç de zor değil.
  Partnerinizin toplumsal yaşantısını daha canlı ve tatminkar hale getirmek istemesini anlayışla karşılamalısınız. Aslında bu her ikiniz için de önemli bir gereksinim.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Yurtdışından alacağınız bir haber sizi çok sevindirecek. Uzun zamandır bunu beklediğiniz için rahatlayacaksınız ve kolaylıkla bir sonraki aşamaya geçme şansınız olacak.
  Sevdiğiniz insanla çok yoğun bir zihinsel alış-verişte bulunabilirsiniz. Onun sizinle ortak konulara ilgi duyması beraberliğiniz için perçinleyici bir etken.


   
6 Mayıs Burç Yorumları konusuna benzer içeriklerimiz
 1. 5 Mayıs Burç Yorumları

  5 mayıs hangi burç 5 mayıs burcu hangi burç burcu nedir burçtur Koç 21 Mart - 19 Nisan Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da bulaşacak. Bu pozitif enerjiyi sakın ziyan etmeyin. Yeni birisiyle tanışabilir ve çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkinin...
 2. 9 Mayıs Burç Yorumları

  6 mayıs hangi burç 9 mayıs burç 9mayıs hangi 9 Koç 21 Mart - 19 Nisan Haftanın son iş gününde keyfinize diyecek yok. İçinizin kıpır kıpır olması yüzünüze ışık olarak yansıyacak. Etrafınızda tüm insanlara pozitif enerjinizin bulaşması için onlarla bol bol ilgilenmelisiniz. Birlikte olduğunuz insan ile tatil programları yapabilir, kendinizi enteresan bir maceraya hazırlayabilirsiniz. Onun...
 3. 10 Mayıs Burç Yorumları

  10 mayıs burcu 10 mayıs hangi burç ne burcu burç hangi Koç 21 Mart - 19 Nisan Hafta sonu sosyal hayatın ve arkadaşlarınla ilişkilerin farklı bir renge bürünebilir. Değişik ve yeni paylaşımlar açığa çıkabilir. Mars'ın Aslan burcuna geçmesi senin silkelenmeni ve uyanmanı sağlayabilir. Aşk anlayışınızın yükseldiği bir dönemde bunuyorsunuz. Akşama doğru alacağınız bir davette size çekici...
 4. 15 Mayıs Burç Yorumları

  5 mayıs hangi burç 5 mayıs burcu 15 hangi burç 15 burcu Koç 21 Mart - 19 Nisan Kendinizi dinlemeye yatkın olduğunuz bir dönemdesiniz. Bu durumu fazla abartmamak için kontrollü olmalısınız. Yoksa, bir şeyler yapacağına durmadan kendine acıyan bir insan haline dönüşebilirsiniz. Sevgilinizin sizin hakkınızda düşündüklerini söylemesine izin vermelisiniz. Alenen bunu kısıtlamıyor olabilirsiniz...
 5. 3 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Çok şey yapabilirsiniz Hafta sonunda yeni adımlar atabilir, kişisel alanda kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Dikkat çekiyorsunuz. Duygusal konular, ailevi işler ya da sizin için hassas olan konular öne çıkıyor. Çok şey yapabilirsiniz, her zamanki cesaretinizi ortaya koyacaksınız. Ancak başkalarının durumlarına da dikkat etmek gerekebilir. Fazla aceleci...
 6. 4 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Sevgili Koç, Duygularınızın arka plana çekilip dikkatinizi maddi konulara yoğunlaştırmanızı sağlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Ani tepkiler ve dürtülerle karar almaktan kaçınmalısınız. Sevgili Boğa, Duygularınızın güçleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Bazı duygusal hareketlenmeler, dikkatinizi iç dünyanıza çevirmenize neden olabilecekse de, ailevi sorumluluklar sizi dış...
 7. 6 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  6 mayıs günlük burç yorumları (23 Aralık - 20 Ocak) Önemli ve zaman olarak sıkışmış işlerde ağırdan almaktan vaz geçmelisiniz. İyi veya kötü herhangi bir özelliği olmayan bir dönemde olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşünmeden tepki göstermeyin. Duygusal bir ilişkiyle ilgili olarak anlaşmazlıklar çıkması ve bir münakaşaya girmeniz olasıdır. Her durumda olaylar sizin için iyi yönde gelişiyor. Ama...
 8. 7 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Çok aktif ve hareketli koşulların getireceği çalışmalar içine gireceksiniz. Daha fazla zihinsel konulara yer açabilir ve eğitimle ilgili çalışmalarınıza hız verebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki konularla ilgilenmeniz ve kardeşlere ilişkin gelişmeler oyalayıcı olsa bile, her konuda zekanızı ortaya koyma başarısını gösterebilirsiniz. Kısa yolculuklarınız size...
 9. 8 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  (23 Aralık - 20 Ocak) Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler. Bu kimseler yakınlarınz da olabilirler, hiç tanımadığınız kimseler de olabilirler. Aslında haklı olan sizsiniz fakat derdinizi anlatabilmeniz zordur. bugün özellikle zekası kıt kimselerle kontak kurmaktan kaçınmalısınız aksi takdirde sadece kendinizi yormuş olursunuz....
 10. 9 Mayıs Günlük Burç Yorumları

  Koç Sevgili Koç, etkisi bugüne sarkan dolunayın enerjisiyle komisyon, hisse, kredi, nafaka, miras, telif, vergi ya da sigorta gibi ortak gelirlerle alakalı bir konuyla ilgilenebilirsiniz. Bu konu her ne ise fazla uzamayacak ve birkaç gün içinde çözülecek. Boğa Sevgili Boğa, dolunayın enerjisi doğrudan yakın bir ilişkinize odaklanıyor. Akrep sizin zıt burcunuzdur ama aynı zamanda sizi...

Sayfayı Paylaş