gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

6 sene yatar aciiillll

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

Esimin bugun 6 senelık 6 yıl oncekı cezası geldı arkadaslar bunun yatarı net 6 yılmı cunku 9 senelık cezası 6 seneye cevrılmıs bunun 3 yılını yatıp dıyer 3 yılı falan dısarda olabılıyormu aaciiiillllll

2. HaLe8110

HaLe8110 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ne cezası anlamadım cnm

burçinduman bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Burçin bu eşinin ilk cezası mı o önemli..

4. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    hayırrrr :(

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    O halde maalesef ki böyle bir şansınız yok burçin, çok üzgünüm..:(

6 sene yatar aciiillll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte asker böyle yatar

İşte asker böyle yatar

İNGİLİZ BELGELERİNDE YAN GELİP "BOYLU BOYUNA" YATAN TÜRK ASKERİ BULUNDU!... İlgili resim, Dr. Mehmet CEVİK Bey'in özel arşivinden alınmıştır. İşte Türk askeri ancak böyle "yan gelir yatar", dedirtecek kadar vardır. Onun için "bu vatan için şehit olan bütün askerlerimizin ruhu şad olsun". Görmüş olduğunuz resim, Dr. Mehmet CEVİK bey tarafından İngiltere...
  2. Yalın - Herşey Sensin - AKOR (versiyon 6)

Yalın - Herşey Sensin - AKOR (versiyon 6)

c#m koydum sevinçlerimi önüme A B7 C#m baktım, hepsi sensin C#m yazdığım şiirlerin her hecesi A B7 C#m üzüldüğüm tüm filmler C#m yıpranmamış hayatlar Gm büyük hüzünler bekler F#m her işte bir hayır A B7 C#m bu işte hepsi sensin C#M Gm şimdi senden vaz mi gecmeli A masal olup yola devam mi etmeli F#m ben kalpten...
  3. Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 6)

Teoman - Senden Önce Senden Sonra - AKOR (versiyon 6)

Em Bu çığlık çığlığa dalgalar D Ve hüzünlü güzel martılar Em Rüzgara çarpıp çarpıp gelip Bm Doluyorlar kalbime Em Yalnızım uçurum kıyısında D Hayat ve ölüm arasında Em Tüm hayatım akıp geçiyor Bm Ayaklarımın altında B7 C Daha kaç vücut gerekli B7 C Em Benim seni unutmama Em B7 ) Senden önce senden sonra ) Am...
  4. Yatarken Saçınızı...

Yatarken Saçınızı...

Saç saç saç.. Kızları güzel kılan en önemli etkendir hepimizin bildiği gibiii. :789: Bakalım meleklerim yatarken saçını açar mı yoksa toplar mı ?
  5. Elektrik asansörlü yatar :)

Elektrik asansörlü yatar :)

Elektrik asansörlü yatak :) Haberin başlığını okuyunca çok gülmüştüm ve fesatlığa vurmuştum ay ne biiliim yatak felan deyince hahaha Elektrik asansörlü yatak şimdiye kadar gördüğünüz ve bildiğiniz yatak kavramını tamamen değiştirecek bir özelliğe sahip. Bu yatak hiç yer kaplamıyor ve hatta ortalıkta bile görünmüyor. elektrik asansörlü yatak Alman firması tarafından tasarlanan yatak...

Sayfayı Paylaş