gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

6 yıllık evlilik bitti!

Konu, 'Magazin' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

sibel tüzün evli mi Sibel tüzün de boşandı meleklerimm çocuğa yazık ya...

6 YILLIK EVLİLİK BİTTİ!

Ünlü popçu Sibel Tüzün’ün, 6 yıldır evli olduğu eski bankacı eşi Engin Güven’den geçen ay sessiz sedasız boşandığı ortaya çıktı.

5 YAŞINDA BİR KIZLARI VAR
    Sibel Tüzün cephesinden üzücü haber var! Ünlü popçunun 6 yıl önce evlendiği eski bankacı Engin Güven'den boşandığı ortaya çıktı. 5 yaşında Elaya Amber adlı bir kızları olan çiftinin, geçen ay sessiz sedasız mahkemeye başvurarak evliliklerini bitirdiği öğrenildi.

YAKINLARI BİLE ŞOKE OLDU
    Habertürk'ün haberine göre; pop camiasında örnek çift olarak gösterilen ve evliliklerine gıptayla bakılan Sibel Tüzün-Engin Güven çiftinin ayrılığı yakınlarını da şoke etmiş. Boşanmadan sonra birbirleri hakkında tek bir kötü söz bile söylemeyen ikili, kızlarını düşünerek konuyla ilgili konuşmama kararı aldı.

TEK KÖTÜ SÖZ BİLE SÖYLEMEDİSibel Tüzün ile Engin Güven boşanmanın ardından konuyla ilgili hiç konuşmadı. İki eski eş, birbirleri hakkında tek bir kötü söz bile söylemeyerek örnek bir davranış sergiledi...

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende duymustum yazik oldu

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    keşke hepsi böyle boşansa sessiz ve hakaret etmeden
    evet sudem olan çocuklara oluyo haklısın canım

4. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun demekten başka birşey gelmez elimizden :S

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    evlilik oyuncakmıdır nedir anlamadımki S: boşanan boşanana evlenirsem boşanmak istemem :(

6 yıllık evlilik bitti! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilikte 6

evlilikte 6

SENİ SEVİYORUM 6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yil: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim EVE GELİŞ 6. hafta: Askim, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yil: Annen ne yemek yapmis? KAPI ÇALINDI 6. hafta: Zahmet etme, ben açarim 6. ay: Ben açayim mi kapiyi? 6. yil: Yahu su kapiya baksaniza! TELEFONDA 6. hafta: Sevgilim, Ayse telefonda 6....
  2. Evliliğe giden aşk bitti!

Evliliğe giden aşk bitti!

Ünlülerin evlilikleride çok uzun sürmüyor malesef bu ikilininkide aynı olacaktı evlenip ayrılcaklarına şimdi ayrılmaları daha iyi olmuş:Dşaka bi yana üzüldüm yakışıyolardı birbirlerine ne diyelim hayırlısı:) ÖZCAN DENİZ'İN ÜNLÜ BİR TELEVİZYON SUNUCUSUYLA MESAJLAŞTIĞINI ÖĞRENEN FAHRİYE EVCEN, EVİ TERKETTİ Ünlü sanatçı Özcan Deniz ve Fahriye Evcen aşkı, bitti. Uzun süredir birlikte...
  3. Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yenginin 6 Yıllık Evliliği Bitiyor mu??

Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yenginin 6 Yıllık Evliliği Bitiyor mu??

Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yengi Boşanıyor mu? Haluk Bilginer İle Aşkın Nur Yengi Ayrılıyor mu? 6 yıldır evli olan Haluk Bilginer Ve Aşkın Nur Yengi şimdi ise ayrılıyormu...Ayrılığın sebebi neymiş bakalım görelim...Aşkın Nur Yengi kimdir? Haluk Bilginer kimdir? Merak edenler için... Ayrılığın Sebebi İhanet mi? Haluk Bilginer ile Aşkın Nur Yengi'nin 6 yıllık evliliği bitiyor. Ayrılığın...
  4. Tom Cruise ve Katie Holmes 6 Yıllık Evliliklerini Bitiriyor....

Tom Cruise ve Katie Holmes 6 Yıllık Evliliklerini Bitiriyor....

Tom Cruise ve Katie Holmes Tom Cruise ve Katie Holmes Boşanıyor mu Yakışıklı oyuncu Tom Cruise Ve Güzel oyuncu Katie Holmes 6 Yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı....Tom Cruise nin 3. evliliği olan bu evlilikten bir kızı bulunuyor...Ne diyelim Tom Cruise bu yakışıklılıkla daha çok Hollywood güzelinin kalbini çeler....:) Tom Cruise ve Katie Holmes Boşanıyor ABD'li ünlü çift Tom...
  5. 9 yıllık bi ilişkim bitti

9 yıllık bi ilişkim bitti

meraba 9 yıllık bi ilişkim vardı bu yaza nişan düşünüüyorduk,herşeyi ona göre ayarlıyoduk para biriktiriyodu o bende ceyiz hazırlıyodum 3 gün önce akşam telefonda konuşurken babasının annesiyle konusmasını anllattı.bunlar yeni ev aldılar babası yurtdısında calışıyor ve babası annesine 2 yıl boyunca nişanlancam diye gelmesinler bana evin borcunu bitiricem daha sonra oğluma araba alıcam demiş...

Sayfayı Paylaş