gebe
  1. AYŞE21

AYŞE21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

60 kilodan 45 e yolculuk..

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında AYŞE21 tarafından paylaşıldı.

slm kızlar aranızda yeniyim daha bugün üye oldum.. kilo vermek istiyorum tek başıma üstesinden gelemiorum! Yardımınıza ihtiyacım var :uhu:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aramıza hoşgeldin ayşe :) Elimizden ne gelir söyle yapalım. Sen kilo ver her bir kilonda kutlama yapalım olur mu :D:D Tabi günlük yediğini içtiğini , yaptığın sporu, kaçamakları ve de boyunu kilonu da yaz bilelim :D:D Kolay gelsin :D:D

AYŞE21 bunu beğendi.
  3. AYŞE21

AYŞE21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tsk ederm ilgilndiğin için :) kısaca tanıtaym kendimi..21 yasındayım 3.5 yasında bitane oglum var 4.5 senelik evliyim.. boy 1.50 kilo 60 hergün menülerimi paylaşıcam sizlerdende destek bekliyorum :hıms:

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Tamamdır ayşe :D:D Evet boy 1.50 olduğuna göre biraz fazlan var :D:D Sağlıklı bir beslenme programı ayarla kendine. Emin ol burdaki diğer zayıflamak isteyen arkadaşlarımız da sana destek vereceklerdir :tik:

AYŞE21 bunu beğendi.
  5. AYŞE21

AYŞE21 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet baya fazlam var bugünden itibaren paylaşıcam menülerimi...

60 kilodan 45 e yolculuk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yolculuk

Yolculuk

Yol hazırlığı yapmak hayırlı bir işe, Yola çıkmak zenginliğe yahut insanların ahlak ve tıynetlerini ortaya çıkarmaya, arza ölçmeye, Uzak yola çıkmak bir halden başka bir hale geçmeye, Yolculuktan dönmek işin bitmesine, maksadın hasıl olmasına, Hastanın uuzak yola çıkması yahut tanımadığı bir eve gitmesi ölmesine delalet eder.Yolculuğa çıktığını görmek ve ya da arsa alacağınıza işarettir. Deniz...
  2. dokdorlar 45.Bölüm Özeti...

dokdorlar 45.Bölüm Özeti...

45.Bölüm Özeti... YAKTIM GEMİLERİ DÖNÜŞ YOK ARTIK GERİ Fikret, asistanlarının karıştığı işe tanık olmuştur, Zeynep’in doktorluk hakkını alır ve bir ikileme girer: Alınacak kalp Ömer’in hakkı mı gerçekten? Suat da ikilem içindedir. Ameliyat olmalı mı, olmamalı mı? Bu konuda Zenan’dan yardım ister. Ancak Zenan da doğruyu görememektedir. Zeynep, Ömer’den aldığı evlenme teklifinin...
  3. 45 gün süren deprem

45 gün süren deprem

İstanbul'un en korkunç depremlerinden biri 14 Eylül 1509'da yaşandı. Sarsıntılar 45 gün sürüp ortalığı harabeye çevirirken deniz dalgaları Galata Surları'nı aşarak şehirde bir tufan görüntüsü yarattı
  4. Yolculuk duası

Yolculuk duası

yolculuk duası, yolcu duası, yolculuk duası nedir, nasıl okunur, yolcu duası hakkında bilgiler sevgili melekler evimizden çıkarken yola çıktğımız anda okunması gereken bir duayı sizlerle paylaşıyorum Yolculuk duası Her yola çıkışta 21 kez okumanız tavsiye edilir: “Bismillah, rabbiyallah, hasbiyallah, tevekkeltü alallah, ve ı’tesamtu billah, ve fevvedtu emriy ilallah, mâşaallah, la...

Sayfayı Paylaş