gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

60 yaşında ikiz doğurdu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hint asıllı 60 yaşındaki Kanadalı bir kadının, tüp bebek yöntemiyle ikiz doğurduğu bildirildi. CBC kanalının haberinde, Hindistan'da tüp bebek tedavisi gören kadının, Calgary kentindeki bir hastanede sezaryenle doğum yaptığı ve prematüre bebeklerin 7 hafta erken doğduğu belirtildi.
    Bebeklerden birinin solunum cihazına bağlanmasına karşın, her iki bebeğin de durumunun iyi olduğu kaydedildi.

Kilo alana ve nefes alıp vermeleri düzene girene dek bebeklerin hastanede tutulacakları ifade edildi.

Yaşı nedeniyle Kanada'da tüp bebek yöntemi uygulaması reddedilen kadının, daha önce 3 kez düşük yaptığı bildirildi.

60 yaşında ikiz doğurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 60 yaşında okumaya karar verdi,     90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü!

60 yaşında okumaya karar verdi, 90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü!

60 yaşında okumaya karar verdi, 90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü! EI-Ezher Üniversitesi'nin kapısına Zekeriya EJ-Ensdrî adında 60 yaşında bir ihtiyar gelmiş ve "Burayı kim yönetiyor?" diye sormuş. Bekçi, "Rektör!" demiş, ihtiyar "Ben rektör olmak istiyorum, bana bunun yolunu anlatır mısın?" deyince bekçi alaylı tavırla ona eğitim durumunu sormuş,...
  2. İki Yaş ve Altı Çocuklarınıza Dondurma Vermeyin

İki Yaş ve Altı Çocuklarınıza Dondurma Vermeyin

Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Deniz Kaya, yaz mevsiminin gelmesiyle artan sıcaklarla birlikte serinlemek için dondurma tüketiminin arttığına dikkat çekerek, annelerin bu konuda dikkatli olması gerektiğini belirtti. Kaya, özellikle çocuğu 2 yaşının altında olan annelerin yazın daha dikkatli olması gerektiğini ifade ederek, içerisinde inek veya keçi sütü bulunan dondurmaları tüketen 2 yaşından...
  3. 59 yaşındaki kadın üçüz doğurdu

59 yaşındaki kadın üçüz doğurdu

Fransa'da 59 yaşındaki kadın üçüz doğurdu. Asya kökenli kadının, Paris'te sezaryenle dünyaya getirdiği sağlıklı bebeklerin ikisinin erkek olduğu bildirildi. Kadının, Vietnam'dan alınan yumurta sayesinde tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığı açıklandı. Yumurta bağışı Fransa'da sıkı kurallara bağlı. Yasa, bağışın gönüllü olmasını, yumurta sahibinin kimliğinin gizli tutulmasını ve bu işlem...
  4. 2 yıl önce ölen kocadan ikiz doğurdu !!!!!

2 yıl önce ölen kocadan ikiz doğurdu !!!!!

Haberi okuyunca üzüldüm ve sevindim ben ne hissederdim bilemiyorum ama sevdiğimden birer parça onlar mucize Dünyaya gözlerini yeni açmış ikizler Ruby ve Chaise Bowen, neredeyse iki yıl önce ölmüş babaları Gavin'in hatırasını yaşatacaklar. Gavin, 22 yaşındayken nadir görülen bir kanser türünün tedavisi için kemoterapiye başlamadan önce, spermlerini dondurmaya karar verdi. Gavin ve dul...
  5. İki Kardeş Arasında ki Yaş Farkı

İki Kardeş Arasında ki Yaş Farkı

kardeşler arasındaki yaş farkları, nasıl olmalı, kaç yaş, iki kardeş, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çocuklarımız arasında ki yaş farkı az olduğunda baş edememekten,çok olduğunda o kadar ara vermiş olmaktan memnuniyetsizliğimizi ifade ederiz.Yaş farkları ile ilgili olarak pedagog Adem Güneş'e kulak verelim: 1 -2 yaş fark olursa: Kardeşler arasındaki...

Sayfayı Paylaş