gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

60 Yıldır.. (paylaşım üzerine)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Soğuk bir kış akşamı, McDonalds'ın kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmişler, bir masaya oturmuşlar.. Derken amca kasaya gidip 1 hamburger, 1 büyük boy patates ve bir büyük Cola almış... Elinde tepsiyle masaya dönmüş, hamburgeri ikiye bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş, sonra bütün patatesleri tek tek sayarak onların da yarısını teyzeye vermiş, sonra Cola kutusunu da ortaya koymuş..

Herkes "Ne tatlılar iki tonton buraya gelmişler, bir kişilik yemeği ikisi paylaşıyor" diye onlara bakarken farketmişler ki teyzenin önünde hamburgerle patatesler olduğu gibi duruyor.. Kadıncağız kocasının afiyetle yemek yiyişini seyrediyor.

Sonunda çalışanlardan biri dayanamamış, yanlarına gitmiş:

-Affedersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadım.. Lütfen izin verin size bir menü de ben ısmarlayayım...

Yaşlı amca "Teşekkür ederiz.." demiş.. "..ama biz halimizden memnunuz.. 60 yıldır evliyiz ve herşeyimizi işte böyle paylaşırız."

Genç adam teyzeye dönmüş:

-Peki ama teyzeciğim, siz neden hamburgerinizi patateslerinizi yemiyorsunuz? Neyi bekliyosunuz?

Yaşlı teyze cevap vermiş:

-Kocamın yemeğini bitirip, takma dişleri bana vermesini.....

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: 60 Yıldır.. (paylaşım üzerine)
    :) süpermiş

60 Yıldır.. (paylaşım üzerine) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. **60 yıl süren aşkınnn gücü**

**60 yıl süren aşkınnn gücü**

Buz gibi bir günde hızlı hızlı yürürken, birden ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm… Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. Üç dolar çıktı.. Bir de buruşmuş, sararmış, eskimiş mektup… Belli ki yıllardır, o cüzdanın içinde duruyordu. Zarf öylesine harap olmuştu ki. Sadece tepedeki “İade” adresi okunabiliyordu. Mektuba bir göz attım. Bir ipucu bulma ümidi...
  2. Makyajda 60′lı yıllara dönüş

Makyajda 60′lı yıllara dönüş

60 lı yılların makyajı Güzelliğine önem veren bayanlar dikkat! Bu yazın makyaj modası belli oldu. Kıyafetlerde olduğu gibi makyajda da seksilik ve geçmiş yıllar ön planda olacak. Göz makyajı: Bu yaz oldukça renkli geçeceğe benziyor. Mavi, yeşil, sarı gibi renklerin kullanıldığı göz makyajları çok moda. Bu renkli farların yanında kullanılacak eyeliner ve maskara da sizi oldukça seksi...
  3. 60 yıldan bu yana ilk kez küçülüyoruz

60 yıldan bu yana ilk kez küçülüyoruz

Uluslararası Para Fonu (IMF), dünya ekonomisinin, bu yıl yüzde 0,5 ile yüzde 1 arasında küçüleceğini bildirdi. IMF'nin, G20 Bakanlar toplantısında yayınladığı raporda yer alan verilere göre, dünya ekonomisi bu yıl, 60 yıldan bu yana ilk kez küçülecek. ABD ekonomisinin de, bu yıl yüzde 2,6 oranında küçüleceğinin belirtildiği raporda, küresel ekonominin canlanması için ortak önlem alınması...
  4. 60'lı Yıllar Batikle Hayata Dönüyor

60'lı Yıllar Batikle Hayata Dönüyor

batik elbise modelleri batik mağazaları batik giyim hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar 60'lı Yıllar Batikle Hayata Dönüyor melekler. Canlı renkler, grafik desenler ve sade kesimler 60’lı yılların enerjisini yeni sezonda Batik koleksiyonuna taşıyor. 60’ların nostaljik etkileriyle sezonu açan Batik’in 2011-2012 Sonbahar Kış sezonu “Mad Men” stil modasıyla başlıyor. 60’lar...
  5. tuvalet üzerinde 2.5 yıl

tuvalet üzerinde 2.5 yıl

Tuvalet üzerinde 2.5 yıl!Tam 2 buçuk yıl boyunca tuvaletin üzerinde oturduğu ortaya çıkan kadının öne sürdüğü neden şaşırttı. Daily Mail’deki bir habere göre, Singapur’da yaşayan Mee Yan Leong isimli kadın, 25 Mart 2009 tarihinde oturduğu tuvaletten tam 902 gün boyunca kalkmadı. Yemek yeme gibi ihtiyaçlarını burada karşılayan 58 yaşındaki kadın, garip davranışının nedenini ise, “bir...

Sayfayı Paylaş