gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

60'lı Yıllar Batikle Hayata Dönüyor

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

batik elbise modelleri batik mağazaları batik giyim hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar 60'lı Yıllar Batikle Hayata Dönüyor melekler. Canlı renkler, grafik desenler ve sade kesimler 60’lı yılların enerjisini yeni sezonda Batik koleksiyonuna taşıyor. 60’ların nostaljik etkileriyle sezonu açan Batik’in 2011-2012 Sonbahar Kış sezonu “Mad Men” stil modasıyla başlıyor.
    60’lar stiliyle bağdaşmış çok renkli, mimari şekiller ve modern parçalarla yapılan cesur kombinasyonlar giriş grubunu oluşturuyor.
    Bilekte biten pantolonlar, blok elbise ve tunikler, yeni çizgili tişörtler, A-Line uzun etekler oldukça temiz ve modern bir görüntü sağlarken; parlak renkler, kayısı ve bal tonları, domates kırmızısı, mandalina, ördek başı yeşili, çivit mavisi, ve patlıcan morunun, zengin tonları 60’lar stilini günümüze taşıyor
    60’lı yılların ikonik parçalarından A kesim veya dümdüz formlu bir elbise, dönemi yeniden canlandırmak için Batik mağazalarında.

Bu tarz elbiseleri 2012 Takı modelleri ile tamamlayabilir, 2012 ayakkabı modelleri ile kombinleyebilirsiniz melekler.
    İstinyepark, City’s, Fly inn AVM, Capacity, Torium ve Saphire AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 93 mağazasında moda severlerle buluşan marka yeni sezonda da iddialı moda trendlerini yakından takip ediyor.

[​IMG][​IMG]

60'lı Yıllar Batikle Hayata Dönüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönüyorum...

Dönüyorum...

Dönüyorum... Düşselliğinden gerçekliğime, kendime kendimle olan benliğime yeniden. Yaşıyorum anlamsız bir hayatı, tüm gelgitlerimi geride bırakıyorum. Anlamı yok artık geçmişimin ne geleceğimin, bir yerinde tüketiyor beni katran karası geceleri bu hayatın. Bu sevda yükünü artık taşıyamaz oluyorum, tükeniyorum... Anlıyorum... Sensizlik çaresizlik, çaresizlikte bir o kadar sensizlik aslında....
  2. **60 yıl süren aşkınnn gücü**

**60 yıl süren aşkınnn gücü**

Buz gibi bir günde hızlı hızlı yürürken, birden ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm… Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. Üç dolar çıktı.. Bir de buruşmuş, sararmış, eskimiş mektup… Belli ki yıllardır, o cüzdanın içinde duruyordu. Zarf öylesine harap olmuştu ki. Sadece tepedeki “İade” adresi okunabiliyordu. Mektuba bir göz attım. Bir ipucu bulma ümidi...
  3. 90'lı yılların modası geri döndü

90'lı yılların modası geri döndü

90 lı yılların modası 1990 modası 90 ların ların kıyafetleri 90lar Modada geri dönüşler muhakkak ki kaçınılmaz. Ancak 2009'a girerken, birdenbire çok da uzak sayılmayan 90'lı yıllara dönüş herkesi şaşırtacak!Milenyuma girdiğimizden beri her yıl 60'ların ya da 70'lerin moda olan giyecekleri yeni baştan raflara çıkıyor. Annelerimizin hatta anneannelerimizin grafik elbiseleri, kısa etekleri,...
  4. Makyajda 60′lı yıllara dönüş

Makyajda 60′lı yıllara dönüş

60 lı yılların makyajı Güzelliğine önem veren bayanlar dikkat! Bu yazın makyaj modası belli oldu. Kıyafetlerde olduğu gibi makyajda da seksilik ve geçmiş yıllar ön planda olacak. Göz makyajı: Bu yaz oldukça renkli geçeceğe benziyor. Mavi, yeşil, sarı gibi renklerin kullanıldığı göz makyajları çok moda. Bu renkli farların yanında kullanılacak eyeliner ve maskara da sizi oldukça seksi...
  5. 60 Yıldır.. (paylaşım üzerine)

60 Yıldır.. (paylaşım üzerine)

Soğuk bir kış akşamı, McDonalds'ın kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmişler, bir masaya oturmuşlar.. Derken amca kasaya gidip 1 hamburger, 1 büyük boy patates ve bir büyük Cola almış... Elinde tepsiyle masaya dönmüş, hamburgeri ikiye bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş, sonra bütün patatesleri tek tek sayarak onların da yarısını teyzeye vermiş, sonra Cola kutusunu da ortaya...

Sayfayı Paylaş