gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**67'den günüümüze aşkkk**

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] YIL: 1967 'KARŞIMA ANİDEN ÇIKINCA ZİYADESİYLE ŞAŞAKALDIM VE ÇOK MÜTEHASSİS OLDUM...
    NASİL BİR EDÂ TAKINACAĞIMA HÜKÛM VEREMEDİM, ÂDETÂ VECDE GELDİM.
    BUNA MUKÂBİL AZ BİR MÜDDET SONRA KENDİMİ TOPARLAR GİBİ OLDUM.
    CEMALİNDE BENİ FEVKALÂDE RAHATLATAN BİR TEBESSÜM VARDI... ÜSTÜMÜ BAŞIMI TOPARLADIM, KENDİMDEN EMİN BİR SESLE 'AKŞAM-İ ŞERİFLERİNİZ HAYROLSUN' DEDİM..'
    YIL: 1977
    'KARŞIMA ANİDEN ÇIKINCA FEVKALÂDE ŞAŞIRDIM VE DUYGULANDIM.. NİTEKİM NE YAPACAĞIMA HÜKÜM VEREMEDİM, HEYECANDAN AYAKLARIM TİTREDİ.
    AMMA VE LÂKİN KISA BİR SÜRE SONRA KENDİME GELİR GİBİ OLDUM. NİTEKİM YÜZÜNDE BENİ FERAHLATAN BİR TEBESSÜM VARDI.. ÜSTÜME ÇEKİ DÜZEN VERDİM, KENDİMDEN EMİN BİR SESLE 'HAYIRLI AKŞAMLAR' DEDİM..'
    YIL: 1987
    'KARŞIMA BİRDENBİRE ÇIKINCA ÇOK ŞAŞIRDIM VE HİSLENDİM.. NE YAPACAĞIMA KARAR VEREMEDİM. HEYECANDAN AYAKLARIM TİTREDİ.
    AMA ÇOK GEÇMEDEN KENDİME GELİR GİBİ OLDUM, YÜZÜNDE BENİ RAHATLATAN BİR GÜLÜMSEME VARDİ.. ÜSTÜME ÇEKİ DÜZEN VERDİM. KENDİMDEN EMİN BİR SESLE 'İYİ AKŞAMLAR' DEDİM..'
    YIL: 1997
    'KARŞIMA BİRDENBİRE ÇIKINCA ÇOK ŞAŞIRDIM VE DUYGULANDIM... FENA HALDE KAL GELDİ YANİ.. AMA BU İŞ BİZİ BOZAR DEDİM. BAKTIM O DA BANA BAKIYOR, BU İŞ TAMAMDIR DEDİM... MANİTAYI TAVLAMAK İÇİN DOĞRULDUM, ARTİSTİK BİR SESLE SELAM' DEDİM..'
    YIL: 2007
    'ABİ ONU KARŞIMDA ÖYLE GÖRÜNCE ÇÜŞ FALAN OLDUM YANİ VE DUYGU DURUMUM KABARDI...
    OĞLUM BU İS BİZİ KASAR DEDİM, FENA GÖÇERİZ DEDİM, ENJOY DURUMLARI YANİ...
    AMA CONCON MUYUM Kİ BEN, BAKTIM Kİ O DA BANA KESİK.. SARIL OĞLUM DEDİM, BU MANİTA SENİN... 'HAV AR YU YAVRUM?'

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **67'den günüümüze aşkkk**
    hehehee çok güzel olmuş canım emeğine sağlık

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **67'den günüümüze aşkkk**

teşekkur ederımcanım melegımmm

**67'den günüümüze aşkkk** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resimlerle aşkkkk

resimlerle aşkkkk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşkkk

Aşkkk

aşkkk klap resmi Bizler bile aşkı daha doğru düzgün yaşayamazken,hevesleri aşk sanarken resimdekiler gerçek aşkın ne olduğunu bize anlatıyor sizcede açık degil mi aşkı bilmediğimiz...
  3. Aşk her yerde aşkkk!

Aşk her yerde aşkkk!

Aşkın karşı konulmaz gücü.... Aşk,bir kalbin içinde aşk:dil:

Sayfayı Paylaş