gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

slm melekler ,ya benim 6 yasnda kızm var uyurken asirı derecede dislerini gicırdatiyor bilgisi olan varsa paylasırmısınz?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz bu durum bazen bağırsak kurtlarının habercisi olabilmektedir en iyi cevabı tabiki de doktorunuzdan alabilirsiniz, muhakkak doktora gitmeli ve sebebini araştırmalısınız, sağlıklı günler diliyoruz..

6yaşındaki kızım diş gıcırdatıyor sebebi ne olabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Regl aralığının kısalmasının sebepleri neler olabilir?

Regl aralığının kısalmasının sebepleri neler olabilir?

Merhaba, 28 yaşındayım. 13 yaşında ilk kez regl oldum. 20 yaşında hamile kalana kadar regl aralığım 26 gün regl sürem ise 5 gündü. Hiçbir zaman şaşmadı. (13 yaşında ilk birkaç ayı saymazsak tabi.) 21 yaşında sezaryen ile doğum yaptım. Regl aralığı yine 26 gündü ama süresi 7 güne çıktı. İlk 5 gün normal son iki gün akıntı şeklindeydi. 22 yaşında tekrar hamile kaldım ama 6 hafta 5 günlükken...
  2. Gece Terlemelerinin Sebepleri Neler Olabilir?

Gece Terlemelerinin Sebepleri Neler Olabilir?

gece terlemeleri, nedir, neden oluşur, hangi hastalıkların belirtisi olabilir, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Gece terlemeleri pek çok insanın şikayetçi olduğu bir durumdur.Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde terlemeler artarak devam edecektir.Ancak bu terlemeler aşırıysa bir doktora görünmekte fayda var.Zira bir hastalığın belirtisi...
  3. kızım dişlerini gıcırdatıyor

kızım dişlerini gıcırdatıyor

çocuklarda diş gıcırdatma nedenleri sebepleri nasıl geçer tedavisi hakında genel bilgiler sevgili melek arkadaşlarım 7 yaşına henüz girmemiş bi kaç ay sonra girecek olan bir kızım var ve geceleri dişini gıcırdatıyorr ben çok huylanıyorum ama ondan ötesi kızım dişlerine zarar veriyor dişleri aşınıyorr ne yapacağımı bilemedimm uykuda diş gıcırdatmanın stersten olduğunu duymuştum acaba...
  4. Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir?

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir?

Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? Son günlerde aşırı bir sırt ağrısı çekiyorum acaba Sırt ağrısının sebepleri neler olabilir? Ne yapmam lazım ne önerirsiniz:S
  5. Yenidoğan Bebeklerin Ağlama Sebepleri Neler Olabilir ?

Yenidoğan Bebeklerin Ağlama Sebepleri Neler Olabilir ?

Yeni Doğan Bebek Ağlamaları Yeni Doğan Bebeklerin Ağlaması Sevgili melekler, Bebeğimiz ve Biz köşemizde bu kez Yeni Doğan Bebek Ağlamaları neden olur konusunda ki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Eğer bebeğinizin ağlamaları karşısında şaşkına dönüyor ve bunalıyorsanız Yeni Doğan Bebeklerin Ağlaması konusunda uzmanların tavsiye ettiği önerilere kulak verin.. Yeni doğan bebeğin...

Sayfayı Paylaş