gebe
  1. durgums

durgums Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var

Konu, 'Gebelik' kısmında durgums tarafından paylaşıldı.

Merhabalar . Benim aklıma takılan bi durum söz konusu sizlerden ricam bilginiz olduğu kadarıyla bana yardımcı olmanız. Eşimle özel durumumum üzerine yanlış hesapla 10 gün sonraya kan tahlili vermişim . Sonucum 7,3 çıktı. Adetime 5 gün var .. gebelik lehine diyen de oldu değil diyen de . Saygimlarimla

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba testi erken yapmışsınız.En az 3 günlük gecikmeyle test yapılması tavsiye olunur.Sonucunuz şüpheli.Gecikmeniz olduğu taktirde testi tekrar yapın..

3. durgums

durgums Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim :) umarım olumluya isarettir

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim inşallah mutlu haberlerinizi alırız,sevgiler..

5. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    erken yapılmasına rağmen 7,3 çıkmış gebeliğe işaret bu rakam hayırlı olsun muhtemelen bugün yarın vereceğiniz kanda daha yükselmiş olacak rakam inşallah yükseldiyse kesin gebelik var demektir.:D

Ayse Güll 27 bunu beğendi.
7,3 arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardiminiza ihtiyacim var....

Yardiminiza ihtiyacim var....

Selam Meleklerim...
  2. adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

adetim 4 gün gecikti yardiminiza ihtiyacim var

adetim 4 gün geçikti kizlar ben en son 8 haziranda adet oldum bu ay 7 sinde olmam lazimdi 4 gün gecti ama hala olmadim,felaket kasik agrisi cekiyorum cok akintim var ha geldi ha gelecek diyorum ama yok yok.persrmbe günü test yaptim negatif cikti acaba sizce kac gün daha beklemeliyim?nolur yardim edin
  3. yardiminiza ihtiyacim var

yardiminiza ihtiyacim var

Iyi gunler ben eski esimle iliskiye girdim adetimin son gunu idi hamile kalma olasiligim varmi
  4. dertleşmeye ihtiyacım var

dertleşmeye ihtiyacım var

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay...
  5. umudum icin fikren yardiminiza ihtiyacim var

umudum icin fikren yardiminiza ihtiyacim var

Merhabalar . Yeni uyeyim biliyorum skldnz biz hamile olmaya çalışıp şüpheyle yaşıyanlar özür diliyorum sizlerden . Ama paylaşmadan da olmuyor ki canlarim .. bugün yanlış hesaplamam la erken gebelik testine kostum idrarda pozitifi görünce . Kan testine gittim değerim 7,3 çıktı adetime 8 gün varmış meğer dr ye uğradım test sonucuyla bilgisayardan gördü . Umudlanma dedi ama umudumu da...

Sayfayı Paylaş