gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

7 Adımda Dumanlı Göz Makyajı Tarifi

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; 7 Adımda Dumanlı Göz Makyajı Tarifi konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, özellikle bir dönem televizyonda oynayan Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter karakterinin sık sık yaptığı dumanlı göz makyajı hayli beğenilmiş ve moda olmuştu. Gayet doğal ve çarpıcı görünen dumanlı göz makyajını yapmak sandığınız kadar zor değil. Tam 7 adımda uygulayabileceğiniz dumanlı göz makyajını bu sayfamızdan sizlere tarif ediyoruz...

1. İnce bir fondötenle cilt bazı oluşturulduktan sonra ilk olarak kirpikler bol maskara ile boyanıyor. Parmaklarınızla gelişigüzel dağıtın ve kaş altına kadar ve kaç altına kadar taşıyın.

2. Üst kirpik diplerinin dışına yumuşak uçlu kalem yardımıyla kalın şerit halinde çerçeve çekiliyor.

3. Üst ve alt kirpik diplerinin içlerine de aynı kalem çekiliyor.

4. Kalın çerçeve yumuşak uçlu bir fırça yardımıyla dağıtılarak kaş altına kadar taşınıyor.

5. Göz makyajınızda hakim olmasını istediğiniz far, en fazla göz çukuruna taşacak şekilde göz kapaklarına uygulanıyor.

6. Kirpikler bir kez daha maskara ile boyanıyor.

7. Son olarak göz makyajının sınırını belli eden kaşlar, olduklarından bir ton koyu renkle belirginleştiriliyor.

7 Adımda Dumanlı Göz Makyajı Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dumanlı göz makyajı 2009

Dumanlı göz makyajı 2009

duman göz makyajı dumanlı göz makyajı dumanlı video duman profesyonel video Biz kadınların bakışları bambaşkadır.Erkeğe benzemez,makyajlı makyajsız her zaman can alıcı bakışlarımız vardır:DYüzümüzde hiç makyaj olmasa da illaki göz makyajımızı eksik etmeyiz.İşte göz makyajında yeni moda dumanlı göz makyajı.:):)Buyrunuz duman gözlülerim:) Adım adım dumanlı göz makyajı yapılışı : İlk adım...
  2. Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır

Dumanlı göz makyajı nasıl yapılır

dumanlı göz makyajı nasıl yapılır dumanlı göz makyajı, nasıl yapılır, yapımı, örnekleri, tekniği, modelleri ve merak ettiğiniz herşeyi burada arkadaşlar Bakışlarınıza anlam katan, güzelliğinize daha bir farklı hava katan dumanlı göz makyajı tekniği hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler huzurlarınızda Melek'ler:) Öncelikle göz kapağına kahverengi göz farı sürülür. Göz çevresine eye-liner...
  3. Dumanlı Göz Makyajı Yapımı

Dumanlı Göz Makyajı Yapımı

dumanlı göz makyajı dumanlı göz makyajı nasıl yapılır Özellikle ve özellikle geçtiğimiz sezonlarda oynayan Aşk-ı Memnu dizisi karakterlerinden Bihter'in göz makyajı adıyla popüler olan dumanlı göz makyajı, bu makalemizin konusu melekler :) Uzun süredir moda olan dumanlı göz makyajı (smokey makeup) bu yıl da gözlerimizi şenlendirecek. Şimdi size uygulamanızda yardımcı olmak amacıyla dumanlı...
  4. Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı hakkında bilgi verin lütfen, nasıl yapılıyor bu dumanlı göz makyajı daha öğrenemedim ben ve çok da beğeniyorum bu makyaj stilini :S
  5. Adriana Lima Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Adriana Lima Dumanlı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

adriana lima makyajı, dumanlı göz makyajı, adriana lima makyajı yapılışı Sevgili melekler, Victoria's Secret meleklerinin en güzellerinden biri olan dünyaca ünlü top model Adriana Lima'nin makyaj örneği ile karşınızdayız. Dumanlı, derin bakışlı göz makyajının göze çarptığı Adriana Lima makyajında son dokunuş kırmızı dudaklar oluyor. En az Lima kadar güzel olan videodaki genç bayana da...

Sayfayı Paylaş