gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

7 aylık kirayı ödememiş

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Zerrin Özer'in başı Büyükçekmece'deki evinin kirasını ödemediği gerekçesiyle dertte... Avukat Atilla Tanman, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği dilekçede, Özer'in kira borcunu ödemediğini ve bu yüzden de icra takibi başlattığını belirtti. Aynı dilekçede, Özer'in avukatına vekaletname düzenletirken ikametgah adresine ilişkin yalan beyanda bulunduğu da iddia edildi. Avukat Atilla Tanman, Mayıs 2008'de savcılığa verdiği dilekçede, "Şüphelinin gerçek adresini bulabilmek için yaptığımız çabalar sonuçsuz kaldığından gerçek adresini bildiremiyoruz. Şüpheli hakkında ceza yasanının 206. maddesinden kamu davası açılmasını talep ederiz" denildi.

tatlıaşkım.com

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: 7 aylık kirayı ödememiş
    paylaşım için saol

3. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 7 aylık kirayı ödememiş

paylaşım için saol

7 aylık kirayı ödememiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 günlük evli 7 aylık evli ve 7 yıllık evli

7 günlük evli 7 aylık evli ve 7 yıllık evli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. 11 aylık Hasan’ın kalbi 8 ayda 7 kez durdu

11 aylık Hasan’ın kalbi 8 ayda 7 kez durdu

Isparta’da ender rastlanan bir hastalık olan Diyafram Evantrasyonu (doğuştan diyaframın yüksek olması) nedeniyle yoğun bakımda tutulan 11 aylık Hasan Hüseyin Bulut’un kalbi 8 ayda 7 kez durdu. Burdur’un Mamak köyünde oturan Bekir Bulut ile Melike Bulut’un ilk çocukları olan Hasan Hüseyin, 3 aylıkken solunum yetmezliği sorunuyla Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve...
  3. 7 qüN evLi...7 ayLık.....7 yıLLıKk evLi.....FarKı görün

7 qüN evLi...7 ayLık.....7 yıLLıKk evLi.....FarKı görün

7 gün evli:-sevgilimm annen arıyor. 7 aylık evli:-telefon sana! 7 yıllık evli:-TELEFONN!!! 7 gün evli:Hayatımm tuzu uzatırmısın? 7 aylık evli:Tuz! 7 yıllık evli:TUZU VERSENE lAn!! 7 gün evli:İyigeceler hayatım. 7 aylık evli:Ben yatıyom! 7 yıllık evli:Ben yatıyorum hadi sende zıbar.... 7 gün evli:Hayatımm akşama ne yemek yaparsın?Olmazsa yemeğe çıkarız. 7 aylık evli:Ne yemek var akşamaa! 7...
  4. oğlumm 7 aylık oldu ablaları

oğlumm 7 aylık oldu ablaları

hasretle bebekledim bebişimi asında çok sayılmaz ama bana göre çok uzun bi süreçti (2 yıl) sarı bi paşam oldu dünyalar tatlısı annesinin kuçuk kuzusu 7 aylık ama hala diş cıkaramadı kızlar bebeginiz ne zaman diş çıkardı:hede:

Sayfayı Paylaş