gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

7 dakikada kırışıklıkları yok eden botox etkili mucizevi krem facelift!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

botox etkili kremler botoks etkili krem botoks kremler facelift krem botox Arkadaşlar nette gezinirken müthiş bir haber duydum İçinizde belki bu haberi okuyan bilen vardır ama benim gibi bilmeyenler için böyle bir konuyu açmaya karar verdim.Haber bir bayan olarak benim çok ilgimi çekti sonuçta biz bayanlar kişisel bakıma önem veren insanlarız ve ne kadar çabalasakta yılların önüne geçemiyoruz...
    Bazı bayanlar çareyi botox işlemine başvurmakta buluyor iğneli operasyonlardan geçiyor ve bazen sonuç çok daha kötü sonuç verebiliyor robotlaşmış hissiz bir yüz mimik yapamıyorsunuz çünkü yüz kaslarınız felç ediliyor.Benim ilgimi çeken haber işte iğneye gerek kalmadan botox etkisi gösteren Facelift denen bir ürünün piyasaya çıkması .

Sizler için bu konuda araştırma yaptım nette.Fakat ürün sanırım henüz Türkiye'da piyasaya çıkmamış.Çok fazla haber toplayamadım ama elime geçirdiğim haberleri sizlerle paylaşmak istiyorum

Geçtiğimiz yıl Amerika’da üretilen ve sadece 50 Euro’ya satılan “Facelift” adlı krem gördüğü yoğun ilgiden sonra şimdi de İngiltere’de satışa sunuldu.

Botoksun tüm özelliklerini taşıyan ve sadece 7 dakikada kırışıklıkları yok eden krem, tam etkisini 24 saatte gösteriyor.
    Botoks’a benzer özelliklere sahip bu kremi 28-69 yaş arasındaki tüm kadın ve erkeler kullanabiliyor.
    The Sun’ın haberine göre, geçtiğimiz yıldan bu yana Amerika’da piyasada olan “Facelift” botoks uygulamalarını şimdiden yüzde 20 azaltıldığı iddia ediliyor.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

facelift
    ya bu facelift denilen kremi nasıl alabilirim

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

işte bunu kimse bilmiyor ya arkadaşlar face lift kremi tamam anladık çok iyi harika ama nerden alabiliriz
    bi bilen söylesin ya

4. SEVİM İNCECİK

SEVİM İNCECİK Forum Okuru

arkadaşlar bu ürünü bulamıyorsanız size veniza naturelin 60 saniyede botox sunu tavsiye ederim gerçekten dedikleri kadar etkili 1 dakikada gözlerinizle görebiliyorsunuz bende inanmamıştım ama bir eczanede bana hemen uygulama yapıldı 1 2 dakika içinde kırışıklıklar yok oldu çok şaşırdım ve ürünü aldım kullanıyorum süper birşey tavsiye edrim bir bakın adı veniza

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bu urunu nerden aldiniz ve guvenirliligine nasil guvendiniz?

6. seda akay

seda akay Forum Okuru

arkadaslar bn bir cok krem kullandim ama hic bir fayda gormedim sizlerin kulanip gercekten bir faydasini gordugunuz bir krem varsa ismini yaza bilirmisiniz .stelerde gordugum kremlerdende aldim ama malesef para tuzagi bunlar..

7. ay_se_l

ay_se_l Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    bu kremi kullanıp fayda gören varmı

7 dakikada kırışıklıkları yok eden botox etkili mucizevi krem facelift! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

etkili insanların 7 alışkanlığı özet etkili insanların 7 alışkanlığı indir kitap indir e kitap Alışkanlıklarımız yaşamımızdaki güçlü etkenlerdir.Tutarlı ve çoğu zaman da bilinçsiz davranış modelleri oldukları için her gün sürekli olarak karekterimizi ortaya koyar, etkili veya etkisiz olmamıza yolaçar. Yazar bu eserinde etkili insanların 7 alışkanlığını örneklerle izah etmektedir. Bu...
  2. Cilt Kırışıklıklarını Yok Eden Ev Yapımı Pratik Maske

Cilt Kırışıklıklarını Yok Eden Ev Yapımı Pratik Maske

cilt kırışıklıkları için bitkisel çözümler kırışıklıklar icin evde yapılan maskeler cilt kırışıkları için bitkisel çözüm ev yapımı kırışık maskesi cildi kırışan ve yaşlılık korkusuna düşen kadınlar sakın üzülmeyin!!! sizi yeniden gençleştirecek bir maske tarifi :D:D buyrun meleklerim :):) Özellikle cildi kuru olanların başları kırışıklıklarla beladadır. Yaş ilerledikçe belirginleşmeye...
  3. Lifecell Kırışıklık Giderici Krem

Lifecell Kırışıklık Giderici Krem

lifecell, giderici , nedir, kullanılışı, faydaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bir dermatoloğa danışmadan hiçbir kullanmamanız gerektiğini hatırlattıktan sonra ,Lifecell tanıtımına geçiyoruz.. Lifecell, içeriğinde barındırdığı bazı mükemmel maddelerin, yapılan son derece titiz araştırmalar sonucunda, şüphe edecek hiçbir unsura...
  4. Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Tüyleri Kalıcı Olarak Yok Eden Krem. Nbp Dermonox

Arkadaşlar merhaba. Tüyleri temelli yok edem bir krem varmış. Adı Nbp Dermonox. Başka şehirde yaşayan lise arkadaşım kullanmış. Yüzündeki tüylerde hormon bozukluğu vardı. 1 Yıl lazer epilasyona gittiğini biliyorum. Şimdi hiç bir şey yok diyor. 7 ay olmuş kullanalı. Ve koltuk altındada kullanmış orda da yok olmuş. Bende almayı düşünüyorum. Aranızda başka kullanan veya bir başkasından duyan varmı?
  5. Kırışıklık Giderici Kremler

Kırışıklık Giderici Kremler

Kırışıklık Giderici Krem Nerede SatılırKırışıklık Giderici Kremler özellikle biz bayanlar tarafından oldukça çok kullanılan ürünlerdir;malum hepimiz yaşlanıyoruz.Ben bu konuya çok takmış birisi olarak çok fazla ürün denemişimdir size sadece içlerinden memnun kaldıklarım hakkında bilgi vereceğim.Marka belirtmiyorum reklam olmasın hangi markayı isterseniz onu alın. 1-Damla Sakızlı Yüz Kremi...

Sayfayı Paylaş