7 gün sonra hamileliği bildiren test, Türkiye’de | Melekler Mekanı FORUM - 30 Eylül 2016

7 gün sonra hamileliği bildiren test, Türkiye’de

Konu, 'Gebelik' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hamilelik testi kaç günde belli olur kaç günde hamile kalınır hamilelik belli olur en erken ne kadar sürede
    ABD’den sonra Türkiye’de de piyasada çıkan gebelik testi Fortel ultra, cinsel ilişkiden 7 gün sonra hamile kalınıp kalınmadığını ortaya çıkarıyor.

İSTANBUL - Hamilelik şüphesi olan kadınların cinsel ilişkiden 7 gün sonra kendi kendilerine uygulayabileceği Fortel ultra hassas erken gebelik testi artık Türkiye’de. Dünyada 30 yılı aşkın süredir yüksek teknolojiyle erken ve hassas teşhis testleri üreten Biomerica Inc.’in ürettiği Fortel, gebelik hormonunun (hCG) yükselmeye başladığı ilk 2-3 gün gibi erken dönemde ve diğer testlerden yüzde 50 daha erken tespit etmek üzere dizayn edilmiş.

Hamile olup olunmadığı sorusuna kısa sürede cevap veren ve günün her saati sadece 5 dakikada idrar akışına tutularak uygulanabilen test, kullanım kolaylığı nedeniyle de tercih ediliyor.

2. eros

eros Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 7 gün sonra hamileliği bildiren test, Türkiye’de

bu test tek kullanımlıkmı acaba???

7 gün sonra hamileliği bildiren test, Türkiye’de konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Testleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sorumu cevaplayın :hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur ?

Kızlar şimdi size kolay bi soru soracağım hamilelik süreci ilişkiden kaç gün sonra belli oluyor ? Yani ne kadar süre sonra hamilemiyim diye test yaptırmalıyım bunun bi süresi var mı sağolun :D:D
  3. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama aşılamadan kaç gün sonra test yapılır
  4. Adetim 2 gün geçti hamile olabilir miyim yardım lütfen meleklerim

Merhaba ben burada yeniyim ve şey henüz yirmi yaşındayım. Bir şey sormak istiyorum. benim adetim 2 gün gecikti bu normal mi? normalde de gecirkirdi hatta bir ara yumurtalığımda kist vardı ve 2 ay olmadığım zamanlarım olurdu fakat son 6 aydır düzenli olarak her ayın 10 ile 13ü arası olurdum bu ay olmadım. Normal mi? ilgilendiğiniz için teşekkürler
  5. Hamilelik ilişkiden kaç gün sonra belli olur?

Gebeliğin gerçekleşmesi için belli bir zaman aralığı mevcuttur. Bu zaman aralığında yaşanan ilişki sonucu ancak hamilelik oluşabilmektedir. Âdetin birinci gününden diğer âdetin birinci gününe kadar geçen süreye siklus adı verilir. Bu süre genel olarak 28 gündür. Gebeliğin oluşabilmesi için kadının yumurtlamış olması gerekir ve bu yumurta dışarı atılmadan sperm ile karşılaşırsa ancak o zaman...

Sayfayı Paylaş