gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7 haftalık hamileyim başım ağrıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 7-8 haftalık hamileyim ve başım inanılmaz çok fazla ağrıyor, bu neyin belirtisidir tam olarak ne yapmalıyım nasıl geçer bu baş ağrısı bilgisi olan var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Gebelikte Başağrısı dlı konumuzu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.. :)

SadmiN bunu beğendi.
7 haftalık hamileyim başım ağrıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başım ağrıyor olmaz sendromu

Başım ağrıyor olmaz sendromu

mutluluk testesteron bandı başım neden ağrıyor demeyin 1950 li yıllarda kadınlara hamilelik testi yapmak için kullanılan hayvan 1920'li yıllarda doktorlar cinsel problem yaşayan kadınları muayenede elle uyararak tedavi etmeye çalışırdı. Daha sonraki yıllarda pille çalışan vibratörler, doktorların yerini aldı. 1950'li ve 1960'lı yıllarda Amerikalı seksolog Alfred Kinsey, erkek bakış açısıyla...
  2. Hamileyim Eklemlerim Ağrıyor yardım

Hamileyim Eklemlerim Ağrıyor yardım

Hamilelikte eklem ağrısı çekenlerdenim kızlar, Böyle romatizmaya benziyor. Eklem romatisması mı oldum ben ya şu anda 6 buçuk aylık hamileyim. Tam olarak ne tavsiye ediyorsunuz bana ? Sizlerde hamileliklerinizde eklem ağrısı çektiniz mi ?
  3. 6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileyim karnım çok ağrıyor neden acaba?

6 haftalık hamileym karnımın alt tarafı ağrıyo ama hep aynı taraf deıil degişiyo yani bide nefes almkta güclük cekiyorum sebebini bilen vrmı neden oluyor acaba?
  4. Başınız Ağrıyorsa

Başınız Ağrıyorsa

Başınız AğrıyorsaBaş ağrıları tüm dünyada hekime başvurularda en sık dile getirilen yakınmayı oluşturuyor. Kadınların yüzde 5’i ve erkeklerin yüzde 2.8’i her yıl 180 gün ve üzerinde süreyi baş ağrılarıyla geçiriyor. Baş ağrılarının 300’den fazla farklı tipi var. Birçoğunun kökeni halen tam anlaşılmamış olmakla beraber genellikle iyi huylu özellik sergiliyor. Ancak bazen ciddi ve yaşamı tehdit...
  5. Hamileyim belim ağrıyor.

Hamileyim belim ağrıyor.

iyi akşamlar beyza hanım 7 aylık hamileyim aşırı derecede belim ve sırtım ağrıyor nedeni nedir yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş