gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mrb 7.haftamdayım ıkı kez kanamam oldu progestan dıye bır ılaç kullanıyorum pazar gununden berı hıç bırsey yoktu bugun gene kahverengi bıseyler geldi hafif agrılarım da var on gundur yatıyorum kafayı yıyecem böyle bışeyle karsılasan varmı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, bu konuda doktorunuza güvenmeniz en doğrusu progestan kullanmaya devam edin ayrıca yaşadığınız her kanamayı yada lekelenmeyi muhakkak doktorunuza bildiriniz ve bol bol dinlenin uzanın mümkün mertebe.. Sağlıklı hamişlikler diliyorum..

7.haftamdayım kanamam var böyle birşey yaşayan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. böyle havlunuz var mı?

böyle havlunuz var mı?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. var mı böyle öğretmen?

var mı böyle öğretmen?

Sınavdan neredeyse tüm öğrencilerinin '' BİR '' almasına kahkaha atabilen bir öğretmen var olduğunu düşünmek istemiyorum ve zannetmiyorum . Ama milyonda bir ihtimal bile olsa böyle bir öğretmen var ise ; ceza verilmeli... Mesleğini , araştırmayı , okumayı ve en önemlisi çocukları seven tüm öğretmenlere saygılarımla ... Bazı öğretmenler sınıfta veya öğretmenler odasında ‘Tüm sınıfta iki...
  3. Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

Parfüm Alerjisi Diye Birşey Var mı ?

parfüm alerjisi alerji çeşitleri Şöyle yanınızdan geçen birinden gelen mis gibi bir parfüm kokusuyla kendinizden geçip, gidip sorsam da aynısından ben de alsam dediğiniz oldu mu hiç melekler ? Eğer siz de bir parfüm tutkunuysanız mutlaka olmuştur. Yalnız şöyle de birşey var ki özellikle hassas ciltli olanlarda parfüm alerjisi baş gösterebiliyor. Uzmanların yaptığı açıklamaya göre durum hayli...
  4. gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

gebelikte ishal sorunu yaşayan var mı

Arkadaşlar 3 gündür fena ishalim ve karnım ağrıyor ara ara. Bebeğime bir zararı olurmu acaba bunun? Bol sıvı tüketiyorum ama doktora görünsemmi?

Sayfayı Paylaş