gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

7 Şehit Daha !!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Siirt ve Hakkari'de 7 askerimiz şehit oldu yine meleklerim :uhu: 7 si vefat etti 4 tanesi ise yaralandi :uhu: Vefat edenlere allahtan rahmet diliyorum. ailelerine, o ana ve babalara sabir versin yüce rabbim :uhu: :uhu: Yaralanlarada acil sifa diliyorum ve güc kuvvet diliyorum :uhu:

Siirt'in Eruh ilçesinde terörsitlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 5 asker şehit olurken 4 asker de yaralandı.
    Dün akşamdan beri süren çatışmaların ardından bugün Kiraz Dağı eteklerinde PKK terör örgütü ile girilen sıcak çatışmada 5 evladımızın şehit düştü, 4'ü de yaralandı.
    Yaralı asker bölgedeki askeri hastanede tedavi altına alındı.
    HAKKARİ'DE 7 ŞEHİT
    Türkiye Siirt'ten gelen bu acı haberle sarsılırken bir acı haber de Hakkari'den geldi. Hakkari Çukurca'da kayalık bölge olan Kazan Vadisi'nde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada 2 asker şehit oldu.
    Hakkari Dağ ve Komondo Tugayı'nda birlikler bölgeye sevk edilirken, çatışmanın sürdüğü kaydedildi.
    ÖZEL TİMLER BÖLGEDE
    Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, teröristlerle çatışma çıkan bölgeye jandarma özel harekat timleri sevk ediliyor.
    Hakkari'ye inen çok sayıda Skorsky helikopter, burada bekleyen jandarma özel harekat timlerini çatışmanın çıktığı bölgeye götürüyor.
    Terör örgütü PKK mensuplarının etkisiz hale getirilmesi için bölgede geniş çaplı operasyon başlatılmıştı.
    DİYARBAKIR'DA MAYIN İMHA EDİLDİ
    Diyarbakır’ın Dicle ile Ergani ilçelerini birbirine bağlayan karayolunun Bademli Köyü kesiminde PKK’lı teröristlerin 1.5 kilo amonyum nitrat kullanarak karayoluna tuzakladığı el yapımı mayın, bölgede devriye görevi yürüten güvenlik güçleri tarafından tesbit edildi. Karayolu trafiğe kapatılarak, mayın etkisiz hale getirildi.

2. sonbahar

sonbahar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu Vatana ihanet edenler birgün bu ihanetin vebali altında boğulacaktır.T.C bir şehit verir ardından 70 milyon daha gelir. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

3. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bıktık ya kaç senedir şehit vermekten nereye kadar böyle devam edecek...
    herkesin sevdiği var askerde bu pkk denilen soysuzlar yüzünden heran yürek gübürtüsüyle duruyoruz
    ama bunu kafalarına koysunlar bu vatan bizimm bizden başka kimseye kalmayack
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

7 Şehit Daha !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ( Şehitlerimize.)Çiçekler Sende Herkesden Daha Güzel Açıyor.

( Şehitlerimize.)Çiçekler Sende Herkesden Daha Güzel Açıyor.

Takvim yaprağını koparmıyorum çok uzun süredir. Artık tv, radyo izlemiyor dinlemiyorum. Sokağa bakan pencereyi ise hiçç açmıyorum. Bilmek istemiyorum dışarıda neler var, kaç insan orada, bu gün hangi maskeleri takmışlar. Gideli ne kadar zaman geçti, ardından bakmadığımdan bilmiyorum. Gözlerimi alamam gittiğin yoldan diye, o yolun yönünü bile bilmek istemiyorum. Ama geçen gün 23 Nisanmış...
  2. Şehitlerimize!!!

Şehitlerimize!!!

YouTube - sehit klibi
  3. amasyadan bir şehit daha:(

amasyadan bir şehit daha:(

amasyada çatışma Hainler yine saldırdı, yüreğimiz dağlandı. 5 şehit verdik, bir helikopterimiz düştü. General ile 15 asker yaralandı. Şehitlerden Ferhat ERDİN ise Amasya'lı... Türkiye yine terör belası ile sarsılıyor. Bu kez kara haber Hakkari'den geldi. 5 asker şehit oldu, bir helikopter düştü. Olayda generalin bacağı kırıldı. Operasyona çıkan komando bölüğü akşam saatlerinde...
  4. Daha İyi İletişim İçin 7 Yöntem..

Daha İyi İletişim İçin 7 Yöntem..

Hayatımızda gösterdiğimiz başarının tam olarak % 85?i bizim sosyal becerilerimize bağlıdır! Bu da, diğer insanlarla olumlu bir şekilde iletişim kurabilmemiz ve hedeflerimize ulaşmada onların bizimle işbirliği yapmalarını sağlayabilmemiz tarafından belirlenir! Başkalarıyla geçinememek, başarısızlığın, asabiyetin ve mutsuzluğun ana nedenidir! hayatımızdaki mutlulukların çoğu,diğer insanlarla...
  5. eruh ve çukurca'da 7 şehit

eruh ve çukurca'da 7 şehit

Şehitlerimize Allah'tan rahmet,ailelerine başsağlığı diliyorum.Vatanımız sizlerle gurur duyuyor. Siirt-Eruh ve Hakkari Çukurca'da çıkan çatışmalarda 7 asker şehit oldu, 4 yaralı var Siirt'in Eruh İlçesi'ndeki Çırav Dağı'nda operasyon düzenleyen güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çatışma çıktı. Terörist grubu etkisiz hale getirmek amacıyla bölgeye helikoperlerle takviye...

Sayfayı Paylaş