gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

7 Temmuz 2012 KPSS Cevap Anahtarı istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize mutlu bir c.tesi günü geçirmenizi ve keyif dolu pazar tatili de diliyorum nasıl olsa yarın pazar:) Ayrıca sizden 7 Temmuz 2012 KPSS Cevap Anahtarı paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

KPSS 2012 Soruları ve cevapları
    2012 KPSS Soru ve cevapları 7 Temmuz

KPSS'nin ilk 2 oturumu 7 Temmuz 2012 cumartesi günü ÖSYM tarafından 81 il merkezi ve Lefkoşa’da yapılacak. İlk oturum 09:30'da başlayacak ve adaylar genel yetenek ve genel kültür testlerini yanıtlayacaklar. Bunun için 2 saat süre verilecek. Yabancı dil sınavına isteyen adaylar girecek ve bunun için 1 saat ek süre verilecek.
    İkinci oturum 14:30'da başlayacak ve adaylar Eğitim Bilimleri testini yanıtlayacak. Adaylara 2.5 saat süre verilecek.

ÖSYM sınavın ardından kitapçıkları yayınladığında soru ve cevaplara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2012 KPSS Cevap Anahtarı

7 Temmuz 2012 KPSS Cevap Anahtarı istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

Selam arkadaşlar sizden acil tarafından 2012 LYS 3 Cevap Anahtarını istiyorum lütfen ricamı yerine getirin ve biraz acele olsun şimdiden çok tşkler :)
  2. 2012 LYS 2 Biyoloji Cevap Anahtarı istiyorum sizden

2012 LYS 2 Biyoloji Cevap Anahtarı istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden bir ricam olacak acaba mümkünse bana içinizden bir arkadaşınız 2012 LYS 2 Biyoloji Cevap Anahtarı sunabilir mi?
  3. KPSS 2012 Yabancı Dil Soruları ve Cevapları 7 Temmuz soru ve cevaplarını paylaşın

KPSS 2012 Yabancı Dil Soruları ve Cevapları 7 Temmuz soru ve cevaplarını paylaşın

Arkadaşlar merhaba sizden bir ricam olacak şimdiden rica da bulunuyorum ama biliyorum ki yerine getireceksiniz ricamı KPSS 2012 Yabancı Dil Soruları ve Cevapları 7 Temmuz soru ve cevaplarını paylaşır mısınız?
  4. 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar ben sizlere 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum mümkünse ricamı yerine getirirseniz çok sevinirim:)
  5. 7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları acil bakın

7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları acil bakın

selam arkadaşlar sizlerden acil tarafından 7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden ricamı yerine getireceğiniz için çok tşk ederim.

Sayfayı Paylaş