70 li 80 li 90 lı yılların gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    70 li yılların gelinlik modelleri 80 li yılların gelinlik modelleri 80 saç 70 saç
    hep bugunki gelinlik modellerine bakıyoruz bende 20 30 yıl onceki gelinlikleri merak ediyorum

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bence guzeller pek fark yok

3. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    .........................................

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
70 li 80 li 90 lı yılların gelinlikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 80'li yıllarda Ünlüler

hülya koçyiğit çıplak nükhet duru çıplak 80 li yılların yabancı şarkıları fatma girik ciplak sanatcilar Kadir İnanır Haluk Bilginer-Zuhal Olcay Özcan Deniz İzel-Çelik-Ercan Emrah Aşkın Nur Yengi Hülya Avşar-Fatma Girik Müjde Ar Fatma Girik Cihan Ünal-Hülya Koçyiğit Emrah-Oya Aydoğan Hülya Koçyiğit-Ali Baransel Sibel Can Kaidr...
  2. 80 li yıllarda yaşamak

80 li yıllarda yaşamak 90 lı yıllarda yaşamak Bakalım neler yaşamış 80 li yıllarda yaşayanlar...:) Siz neler hatırlıyorsunuz? 80'li Yillarda Yaşamak Demek 1980li yıllarda hayatının ilk tecrübelerini yaşamış, ilkokula gitmiş, kenan evren'i, erdal inönü'yü, özalı tanımış olmak, ajda pekkan'ın alo, michael jackson'ın pepsi reklamlarını hatırlayacak kadar şanslı olmak demek. Big in Japan,...
  3. 70'li Yıllar Modası

70 li yılların elbise modelleri yetmişli yılların kıyafetleri yetmişli modası Moda da yetmişli yıllara bakalım birazda .. Aslında günümüzde bile giyilebilecek moda bence Melekler.. 70'lerin rahat şıklığı Style Singapur için kamera karşısına geçen Chantal le Fevre yeni bir trendin habercisi gibi… Bir kez daha retro vurguların ağırlıkta olduğu editöryalin farkı, bu kez 1940/50’lerin ev hanımı...
  4. kızlarrr birazda 80 li 90 lı yıllara gidelimm :)

canlarım sizi şöyle geçmişe götüreyim dedim 90 lı yıllar benim çocukluğumun geçtiği zaman ne kadar güzelmiş herşey böyle hatırlayınca içim bu tuhaf oluyo hele de ilk okuldayken arı maya silgisinin o muhteşem kokusu hala burnumun direğini sızlatıyo işte sizi o yıllara götürecek bazı nostaljik resimler:D sizin de aklınıza gelen olursa ekleyin melekler :)

Sayfayı Paylaş