gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

70 Yaşındaki Katil Neneler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu nineler cinayet işledi arkadaşlarım evet yanlış duymadınız bu katil ninelerin haberine geçiyoruz.

ABD'de hayat sigortası yaptırdıkları iki kimsesizi öldürüp sigortadan yüklü para alan 77 ve 75 yaşındaki iki kadın, müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Gazetelerin "Kara dullar" olarak tanımladığı Helen Golay ve Olga Rutterschmidt, Los Angeles'te yargılandıkları mahkemede cinayetten hüküm giydi.

Savcı, kurbanları adına hayat poliçesi düzenledikten sonra onları öldüren kadınların, bu yolla sigortadan 3 milyon dolara yakın para aldığını dava sırasında anlattı. "Gözünü para hırsı bürümüş ihtiyarların" kurbanlarından, 50 yaşındaki Kennth McDavid 2005 haziranında araba tarafından ezilerek öldürülmüş halde bulunmuştu. 73 yaşındaki diğer kurban Paul Vados da 1999 yılında yine bir otomobil tarafından ezilerek öldürülmüştü.

Dostluk kurdukları kimsesizleri hedef alan "kara dullar", hayat sigortası yaptırdıkları kurbanlarını öldürdükten sonra onların akrabası olduklarını söyleyip tazminat almıştı.

70 Yaşındaki Katil Neneler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 70'ler

70'ler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ayşe neneden mektup

ayşe neneden mektup

Emine gızım, Benim. Ayşe nenen. Böğün tam 10 gün oldu köyden ayrı düşeli. Çok özledim orları. Doktura çıkarttı beni oğlan. Gözümdeki katarağı aldılar Allah razı olsun. Perde falan galmadı. Çayıra baktım mıydı, goyunların hepisini görecem. Azcık sıkıldım burlarda. Halden annayan da olmadığına, köye mektup yazdırayım dedim göççük toruna. Canım pek daraldı buralarda. Goca bi köyü bi binaya...
  3. Bunlar 70 yaşında

Bunlar 70 yaşında

kaynak:türkmania
  4. Katil kelimeler!

Katil kelimeler!

katil, kelimeler, olay, turkce, dil konularini okumaktasiniz Merhaba Melekler, Konfüçyüs, fikirleriyle, bugünkü Japonya’nın maddî ve mânevî dünyasını şekillendiren büyük bir filozof. Birgün meraklılar, Çin asıllı bu dehâya çıkmışlar: — Size bir ülkenin idâresini teslim etselerdi, işe önce nereden başlardınız? İlk önce neyi ele alırdınız? diye sormuşlar.Konfüçyüs, hiç düşünmeden cevap...

Sayfayı Paylaş