gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

70 Yil Sonra Erkek Olduğu Ortaya Çikti

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Böyle olay ne görüldü, ne duyuldu. 70 yıldır kadın olarak yaşayan ve 50 yıldır da evli olan bir kadının hastanede yaptırdığı genetik test sonucunda erkek olduğu ortaya çıktı. Çin'in güneyindeki Guangşi Cuan özerk bölgesinde 70 yaşındaki bir kadında yapılan genetik testte yaşlı kadının gerçekte erkek olduğu ortaya çıktı.

Yerel medyanın haberine göre, 50 yıldır evli olan Can soyadındaki yaşlı kadının döl yolu (vajina)ve göğüslerinin normal bir kadındaki gibi olduğu kaydedildi.

Haberde, Can'ın 2 yıl önce testis büyümesinden dolayı hastaneye başvurduğu ve yaşlı kadının ilk başta bunun bir tümör olduğunu zannettiği belirtildi.

Hastanede yapılan genetik testlerde kromozomların Can'ın gerçekte bir erkek olduğunu gösterdiği bildirildi.

Hastane doktorları Can'ın neden kadına özgü organlarının büyüdüğünün ise hala bilinemediğini söyledi.

Can'ın çocuk doğurmadığı ve 30 yaşındayken bir evlat edindiği ifade edildi.

Çok ilğinçtir ne kadar doğru olduğu bilinmez

70 Yil Sonra Erkek Olduğu Ortaya Çikti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mezhepler Nasil Ortaya Çikti?

Mezhepler Nasil Ortaya Çikti?

Mezheb Nedir? Günümüzde alim ve hocaefendilere halk tarafından yönlendirilen soruların en önde gelenlerinden biri de mezheplerin nasıl ortaya çıktığı sorusudur. Mezheb’ kelime anlamı itibariyle ‘gidilen yol’, ‘mecra’ anlamları taşır. Dini ıstılahta ise içtihat (rey; görüş; hüküm) derecesine ulaşmış olan alimin dini meseleleri bir bütün sistem halinde ortaya koyması, bir anlamda teknik yorumlar...
  2. Evlendikten sonra ikiz olduklarını öğrendiler

Evlendikten sonra ikiz olduklarını öğrendiler

Farklı aileler tarafından evlat edinilen ikiz kardeşler, kardeş olduklarını bilmeden evlendiler. Gerçeği nikâhtan sonra öğrenen ikizlerin evliliği, çiftin başvurusu üzerine mahkeme tarafından iptal edildi. Boşanma davasına bakan yargıç, çiftin kardeş olduklarını bilmeden birbirlerine karşı "dayanılmaz bir çekim" duyarak âşık olduğunu söyledi. alıntı
  3. 10 yildir erkek bebekler öldürülüyor

10 yildir erkek bebekler öldürülüyor

10 yıldır erkek bebeklerini öldürüyorlar Papua Yeni Gine'de, 20 yıldır süren kabile savaşlarına son verebilmek için anneler 10 yıldır yeni doğan erkek çocuklarını öldürüyor. Papua Yeni Gine'de yaşayan iki kabilenin kadınları şu anda süren savaşı sona erdirmek için inanılması güç bir çare buldu. Her anne doğan erkek bebeğini anında öldürüyor. İki kabile arasında barışı sağlamak için çaba...
  4. 70 Yıl Önce, 70 Yıl Sonra Türkiye'de Eğitim

70 Yıl Önce, 70 Yıl Sonra Türkiye'de Eğitim

Büyük bir dikkatle ve hayretle okuduğum satırlardan sonra bir eğitimci olarak bunu mutlaka paylaşmalıyım dedim. 1939 yılında toplanan Eğitim Şurasındaki tartışmalar ile, günümüzde ÖSS ve SBS'den sonra ortaya çıkan vahim tablolar nedeniyle yapılan tartışmalar arasında ne kadar benzerlik bulacaksınız? Cumhuriyet büyük başarıların coşkusunu yaşarken, sorunlarını ilk defa “1939 Maarif Şûrası”nda...
  5. Kürtaj olduktan sonra

Kürtaj olduktan sonra

kürtajdan sonra hamile kalanlar slm herkese mayıs ayında 7 haftalık bebğimi ilk başta kalbi attı sonra durmuş ve aldılar ozamandan beri korunduk ilk bu ay yani kasım ayında korunmadık kürtajdan sonra ilk 3 ay hamile kalmdan önceki gibi 32 günde bir adet oldum sonra bu aya kadar 27 günde bir kasım 27.11.2010 adet olmam lazımdı olmadım ikikere idrar testi dünde kan tahili yaprıtrdım sonuç 0,5...

Sayfayı Paylaş