gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

70'lik Bakireden Çılgın İtiraf!

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

70'lik Bakireden Çılgın İtiraf!

İngiltere'de 70 yaşına kadar hiç cinsel ilişkiye girmediğini iddia eden kabare şarkıcısı karar değiştirdi.

Kabare şarkıcısı Pam Shaw, bugüne kadar iş yoğunluğu nedeniyle bir erkekle ilgilenemediğni söyleyerek bundan sonra sekse zaman ayırabileceğini belirtti.

Sahnede "The Sexational Pam" adını kullanan şarkıcı evlenmeden önce sekse inanmadığını, bundan dolayı bugüne kadar evlenmediği için de bekaretini kaybetmediğini söyledi.

Ama artık buna hazır olduğunu ifade eden Shaw, "Şimdi tam zamanı. Doğru bir adamla bu işi halletmeye hazırım" dedi.

Standartının yüksek olduğunu da sözlerine ekleyen Shaw, "Yakışıklı ve zengin biri olursa iyi olur" dedi.

Manchester'da yaşayan Pam, 1995 yılında annesi öldükten sonra yalnız yaşıyor
    .

70'lik Bakireden Çılgın İtiraf! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  3. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  4. Çılgın Cüzdanlar ... (:

Çılgın Cüzdanlar ... (:

Kücükken mario oynadigim kommandoyu cüzdan yapmislar yaa :D:D:D ve digerleride cok cilginca olmus acikcasi, sizde hayret edeceksiniz meleklerim buyrun bi göz atin :tik:
  5. Çılgın Koltuklar

Çılgın Koltuklar

çılgın koltuklar "Evimiz, kişiliğimizi yansıtır" diyor ve çılgın bir kişiliğe sahip olan Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden çılgın misafirlerimiz için, çılgın koltuk modellerini sunma çılgınlığını gösteriyoruz bu yazımızda :D:D

Sayfayı Paylaş