gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

71 gün kovanları ayıdan TV ile koruyor

Konu, 'Çöplük' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Rizeli arıcı Halil Karadeniz, ayıların zarar vermesini engellemek için, kovanlarının yanında geceleri televizyon kurdu ve son derece iyi sonuç aldı.

İkizdereli balcı Halil Karadeniz, "Geceleri ayılar, kovanları parçalayıp içindeki balı yiyor. Ancak ayı vurmak yasak olduğu için ben de böyle bir yöntem düşündüm" dedi. Halil Karadeniz şunları söyledi: "Evimden kablo çekerek kovanların yanına televizyon kurdum. Akşamları hava kararmaya başladığında televizyonu açıyorum, sabaha kadar çalışıyor. Televizyon sesinden ve ekranda sürekli hareket olmasından korkan ayılar, bir daha kovanlarıma zarar vermedi."

Karadeniz, televizyonda hangi kanalı açtığı yolundaki soruya ise cevap vermedi.

kaynak:hürriyet.com

71 gün kovanları ayıdan TV ile koruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutup ayıları

Kutup ayıları

* Kutup ayıları kutup bölgesinde yaşayan etobur canlılardır * Ağırlıkları 800 kilograma, boyları 2,5 metreye erişir. * Kutup ayıları, buzlarla kaplı bir yaşama alanında yaşadıkları için onları soğuktan koruyan beyaz kalın kürkleri vardır. * Kutup ayılarının kürkleri beyaz tüylü gibi görünse de her bir tüy aslında içi boş şeffaf bir tüp gibidir. Bu tüpler, güneş ışınlarını doğrudan ayının...
  2. Hareketli Ayılar

Hareketli Ayılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Her Gün Bir Kivi Hastalıktan Koruyor!!!

Her Gün Bir Kivi Hastalıktan Koruyor!!!

kivi kivi şeker hastalığına iyi gelirmi Sevgili Meleklerim; benim severek yediğim bir meyve olan kivinin ne kadar faydalı olduğunu sizlerde öğrenmek istiyor musunuz? Her Gün Bir Kivi Hastalıktan Koruyor C, E, B2 ve A vitaminleri ile bakır ve fosfor, yönünden zengin kivi, kanser oluşumunu ve kabızlığı önlüyor, kanı sulandırarak kalp ve damar hastalıklarına iyi geliyor....
  4. Catherine Zeta-Jones Atkins Diyeti ile Formunu Koruyor!

Catherine Zeta-Jones Atkins Diyeti ile Formunu Koruyor!

Catherine Zeta-Jones Atkins Diyeti ile Formunu Koruyor!Güzel yıldızın kilolarını koruma ve formda kalma sırları… “ Karbonhidratlı gıdaların tamamen kesilip, sebze ve meyvelerinse kısıtlı tüketilmesini öneren Atkins diyetinin, bende çok işe yaradığını söyleyebilirim. Çünkü bu diyete göre et, sosis, peynir, tereyağı, yumurta yiyebiliyor, hatta akşam yemeğiyle birlikte bir kadeh şarap bile...

Sayfayı Paylaş