gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

710 numaralı kapak ???

Konu, 'Komik Resimler' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Yaa aslında kadınları tiye almış bir komedi ama olsun genede komik.. :piha: Ben okurken gülmekten koptum umarım sizlerinde hoşuna gider...
    :piha::piha:

:piha:

Bir otomobil firmasının servis ve satış 'showroom'una bir bayan müşteri gelerek '710'lu kapak' aradığını söyler...
    Satıcılar hemen oto yedek parça bölümünden birini oraya çağırırlar ve kadının talebini iletirler.

Herkes kadına ve birbirine şaşkınlıkla bakar. Hiç kimsenin parçayı tanımadığı, yüz ifadelerinden belli olur...

Kadın ise ısrarla bunun, arabasının motorunun bir parçası olduğunu, bir şekilde kaybolduğunu ve yenisinin gerektiğini söyler...

Bu esnada uyanık bir satıcı kadına, yedek parçanın skeç resmini çizip çizemeyeceğini sorar...

Sorunun çözüleceği umuduna kapılan kadın hemen kağıt kalem isteyerek takriben 8 cm çapında bir daire çizer ve içine de '710' yazar.

710 numaralı kapak ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çevik Kuvvet’e numaralı kask

Çevik Kuvvet’e numaralı kask

Toplumsal olaylarda aşırı güç kullanan kasklı polislerin kimliklerinin belirlenememesi tepki alınca Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti. Pilot uygulamayla önümüzdeki futbol sezonunda Çevik Kuvvet’te görevli polislerin kaskına numara yazılacak ve talimatların dışına çıkanlar kolayca bulunacak. HÜRRİYET’in, İstanbul’da son iki yıldır 1 Mayıs gösterilerinde aşırı güç kullanan polislerin...
  2. Numaralı Lensler ve çeşitleri

Numaralı Lensler ve çeşitleri

sabah takilip ay sonuna kadar çikarilmayan lensler 1 ay çıkarılmayan lens numaralı lens çeşitleri lensler Numaralı lens kullananlarınız vardır eminim.Bende o kullananlardan biriyim.Benim lenslerim 2.numara ve bir takıyorum 1 ay boyunca gözümden hiç çıkarmadan kullanabiliyorum.İnanın harika birşey herkese tavsiye ediyorum.Yani gözlük kullan herkese:):) Numaralı kontakt lensler hem renkli...
  3. Numaralı Lensler

Numaralı Lensler

Meleklerim numaralı lenslerin de renk seçeneği var..Kendim numaralı kullanmıyorum şimdi sizlerle birlikte numaralı lensler hakkında bilgi edinicem:)))) Numaralı kontakt lensler hem renkli hem de şeffaf olabilir. Şeffaf numaralı lenslerin birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Bunlar; GÜNLÜK NUMARALI LENSLER: Bu lensler kısaca sabah takıp akşam çıkarıp attığımız lenslerdir. Bu tür lenslerin...
  4. 23 Numaralı Otobüs

23 Numaralı Otobüs

aşk hikayeleri, aşk, ayrılık,kırgınlık, mutsuzluk..aradığınız herşey burda melekler. ey aşk geçerken bizede uğrarmısın. Bıraktım herşeyi artık ! ne işitiyor nede cevapverebiliyorum.. Takatim kalmadı! Kalakaldı terminalde ey deli bu genç gönlüm.. Gelmiyor 23 numaralı sevgi otobüsü.. yaş yirmi iken bak oldu kırkdört ve ben halen bekliyorum, elimde bir küçük valizim vardı, onuda...
  5. +393 numaralı telefonları açmayın

+393 numaralı telefonları açmayın

Yeni dolandırıcılık şekli arkadaşlarım + 393 ten sizlerin cep telefonlarına çağrı gelir ise kesinlikle açmayın. Bu çağrıyı açtığınızda 50 dolar yada yüz tl ye yakın para geliyor sizlere benim başıma geldi istedim ki sizler bu duruma düşmeyin. İtalya'nın kodu bu ve engellenmesi mümkün değil lütfen aramayın !

Sayfayı Paylaş