gebe
  1. seel90

seel90 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

73 saat sonra Ella kullanıp hamile kalabilir miyim ? Ella kullananlar yardım lütfen

Konu, 'Kadınlar' kısmında seel90 tarafından paylaşıldı.

Esimle iliskiye girdik 73saat sonra ella kullandim yumurtlama donemindeydim ilaci ictigimde kanama ya da agri olmadi. iliskiye gireli 1hafta oldu kasiklarim bugun ara ara hafif agrimaya basladi sizce hamile kalir miyim? İlk basta dusunmuyorum ama olursa üzülmem kismet..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Genelde 24 saat içinde kullanılması gerekiyor tabiki hamile kalma riskiniz bulunuyor..

Kendimleyim bunu beğendi.
  3. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

ella nın ne oldugunu biliyorsun ama ne zaman kullanılması gerektidiği bilmiyorsun ilginç
    adetin kaç gün geçti

4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113

Ella %100 gebelikten korumaz..Güvenirliği %85-90 dır. Yakınmalar ilaç kaynaklı. Mensiniz de gecikme söz konusu olursa test yapın.

73 saat sonra Ella kullanıp hamile kalabilir miyim ? Ella kullananlar yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Ella Ella

Kazım Koyuncu - Ella Ella

Ella Ella metsz Ella Entu kağe viyella Entu kağin ağhçkenin yar A'sti kağsiyuz yalla Lusnika erand kişer Hayde ertag a'skişer Hedev çağh tsemer ge'lli yar Viyel ertag a'skişer Aye garmilig aye Modinida'l ar aye Modined kaoçana yar Cutme ğhavağ ar aye Covele'in oğnuke' Kukuliim kukuli Deve'g intsi im sevdan yar Yesa'l Astezun kuli ALLAH ALLAH Allah Allah büyük Allah Şu karşıki köy...
  2. Ella ertesi gün hapı kullananlar

Ella ertesi gün hapı kullananlar

Kızlar bu norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı yerine Ella ertesi gün hapı çıktı vs diyorlar. Bu hap ile ilgili lütfen bana bilgi verir misiniz ? Gerçekten Norlevo ertesi gün hapı kaldırıldı mı ? Ella diye hap var ise içerikleri aynı ise bu hapı net olarak nasıl kullanmam gerekiyor nerele dikkat etmeliyim ve birde lütfen acil olarak yazar mısınız. ?
  3. Ella kullanıp adet gecikmesi yaşayan varmı ?

Ella kullanıp adet gecikmesi yaşayan varmı ?

Korunmasız ilişkilerde istenmeyen gebelikleri önlemek için bayanlar tarafından en çok tercih edilen ilaçlardan biridir ella.Bu ilacın kesinlikle hekimler tarafından önerildiği taktirde kullanılmasını uygun buluyoruz.Ella ilaç sık ve bilinçsiz kullanıldığı taktirde mens döngüsünü ve hormonları bozabilir.Şayet ilişkiden gebelik elde etmek istemiyorsanız size tavisyemiz uygun bir korunma yöntemi...
  4. Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

Ella hapı kullananlar kullanıcı yorumları lütfen yardım

12 Eylül tarihinde ella kullandım. Ay sonu 27 eylülde ağrısız bir kanamam oldu sonrasında kahverengi leke olarak geldi 1,5 gün sürdü. Ekim sonu adet dönemim olmasına rağmen olmadım. Ekim ortasında test yaptım 2 defa negatif çıktı. Ella bu şekilde düzensizlik yapar mı ?
  5. Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

Ella kullandım lütfen kullananlar hamile kalanlar yazabilir mi ?

Merhaba ben ilişkiden sonra 5.ci günü Ella kullandım fakat adetimden 18 gün geçti hala adet olmadım karnım çok şişti miğdem bulanıyo sizde hamile kalmış olabilirmiyim yoksa ellanın yan etkilerimidir ?

Sayfayı Paylaş