gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

75 Yaşındaki Adamın Erkekliğini Yitirince yAzdığı Acıklı Şiiri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

acıklı duvar yazıları en acıklı şiirler şiirler acikli şiiirler çocuk şiirleri 75 yaşındaki adamın erkeklini yitirdikten sonraki acı dolu şiiri ,yürek burkuyor okurken mendilleriniz yanınızda olsun.
    ACI DOLU ŞİİR

Hemen Kalkacak Gibi Fiyakali Dursan Da
    Ebedi Bir Uykuya Dalmissin Eski Dostum.
    Yastiklari Koltuga Destek Edip Kalksan Da
    Artik GÜÇsÜz , Takatsiz Kalmissin Eski Dostum.

Bir Zamanlar Basini Dik Tutardin At Gibi
    GÖkdelen Binalarda 30.uncu Kat Gibi
    Durmadan Çalisirken Rakkasli Saat Gibi
    Simdi ÜÇ'Ün Biri Kalmissin Eski Dostum.

Sagliginda , Ben , Senin Hep Aklina Uyardim
    Kendim ÜsÜsem Bile Sicak Yere Koyardim
    Dantelli KÜlotlari Senin IÇin Soyardim
    ÜzgÜnÜm, Son DÜdÜgÜ Çalmissin Eski Dostum.

SÜt Gibi Bacaklari Kaldirirken Havaya
    Simdi Takat Kalmamis Ziplayip Oynamaya
    Haline Her Bakista Baslarim Kahkahaya
    GÖzÜnden Malum Yaslar Gelmiyor Eski Dostum

AÇtigin Bacaklarin Sayisini Unuttum
    Kismetsiz GÜnlerinde Ellerimle Avuttum
    Bazen Keltos Basini Oksayarak Uyuttum
    TedavÜlde Kalmayan Pulmussun Eski Dostum.

Zevkini Sen Yasadin Islenen GÜnahlarin
    Senin Yerine Hesap Verecek Benim Yarin
    HiÇ Cacigi Olur Mu PÖrsÜmÜs Bir Hiyarin
    BÖyle Sakin Durmaktan Gayen Ne Eski Dostum.

Kim Demis Eski Dostlar DÜsman Olmazmis Diye
    Dogruysa, Senin Beni Mahcup Edisin Niye
    Isemek Olmasaydi Yedirirdim Kediye
    Ben Sana Simdi Niye Hammalim Eski Dostum............

75 Yaşındaki Adamın Erkekliğini Yitirince yAzdığı Acıklı Şiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün yazdığı tek şiir..

Atatürk'ün yazdığı tek şiir..

atatürk şiirinin ana duygusu atatürkün çocuklarla ilgili şiiri ve ana duygusu Beşike Hadisesi Gafil, hangi üç asır, hangi asır, Tuna ezelden Türk diyarıdır. Bilinen tarih söylememiş bunu, Kalkıyor örtüler, örtülen doğacak, Dinleyin sesini doğan tarihin, Aydınlıkta karaltı, karaltıda şafak. Yaşanan tarihi gömüp doğru tarihe gidin. Asya'nın ortasında Oğuz oğulları, Avrupa' nın Alpler'...
  2. 75 Yaşında İlk Kez Okudu

75 Yaşında İlk Kez Okudu

Elazığ Valiliğinin başlattığı “Elazığ Okuyor” kampanyasının en büyük destekçisi, ilkokulun sadece birinci sınıfını okuyabilen 75 yaşındaki Huriye Kızıl oldu. Kızıl, Elazığ Valisinin bu kampanyayla kendilerine okuma talimatı verdiğini belirterek, oğlunun ve torununun yardımı ile de olsa her gün kitap okumaya başladı. Okumaya başlamak için yaşın öneminin olmadığını belirten Huriye Kızıl, Vali...
  3. ATAtÜrküN KENDİ YAZDIĞI ŞİİRLERİ

ATAtÜrküN KENDİ YAZDIĞI ŞİİRLERİ

atatürkün kendi yazdığı şiirler atatürkün şiirleri şiirlerii atatürkten şiirler atatürk şiirleri Atatürk'ten Şiirler BİR ASKERİN MEZARINA Şurada, kabrin üzerinde konulmuş bir, Beyaz taş var, onun altında bayraklar Temevvüç ederken, kelleler uçuşurken... Celâdeti tâbân olurken aldığı cerîhai mevt İle bu âlemi hîçîye vedâ etmiş bir Asker yatıyor... Onun hâbı istirahate çekildiği şu Makberin...
  4. Atatürk'ün Yazdığı Şiirler

Atatürk'ün Yazdığı Şiirler

BİR ASKERİN MEZARINA Şurada, kabrin üzerinde konulmuş bir, Beyaz taş var, onun altında bayraklar Temevvüç ederken, kelleler uçuşurken... Celâdeti tâbân olurken aldığı cerîhai mevt İle bu âlemi hîçîye vedâ etmiş bir Asker yatıyor... Onun hâbı istirahate çekildiği şu Makberin üzerine rüfekası eşki teessür döktüler. Kadınlar dümü rizi mâtem oldular. İhtiyarlar Nâle eylediler, çocuklar...
  5. Azerinin aşkına yazdığı şiir

Azerinin aşkına yazdığı şiir

Bir azeri Aşık olursa ve aşkı için şiir yazarsa...Okuyalım ve görelim..:puhas: Sen meni sev,men seni sevim Sen menin için yan Men seni severah yanim dutuşim Klasik Ask neyse onu yasiyah Yada sevme haberin olmasin Men sana sevdalanip dolasim Platonik ask neyse onu yasiyah Sevdada oturah , yiyah içah Elele olah, kan kusah Tombilik ask neyse onu yasiyah İstersen sevdandan kendimi kesim...

Sayfayı Paylaş