gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

76 yaşındaki Kore gazisi evinde ölü bulundu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kahramanmaraş'ta, Kore gazisi 76 yaşındaki Selahattin Dönmez evinde ölü bulundu. Bugün öğle saatlerinde Trabzon Bulvarı'ndaki Emek Apartmanı'nın 6'ncı katındaki Selahattin Dönmez'in dairesinden ağır kokular yayıldığını fark eden komşuları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, kapıyı kırarak içeriye girdi. Eşi ve çocuklarının yurt dışında bulunmaları nedeniyle evde yalnız yaşadığı öğrenilen Selahattin Dönmez'in cesedi yatak odasının kapısının önünde bulundu. 3-4 gün önce ölmüş olabileceği belirtilen Dönmez'in cenazesi yapılan incelemenin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

internethaber.com

76 yaşındaki Kore gazisi evinde ölü bulundu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölümün yaşı yoktur!!

ölümün yaşı yoktur!!

Istırap içindeyim.Artık ben bir istatistiğim.Buraya ilk geldiğim zaman kendimi çok yalnız hissettim.Çok kederliydim ve bana ilgi ve anlayış gösterilmesini bekliyordum. Bu olmadı.Sadece,vücutları en az benimki kadar kötü berelenmiş binlerce başka insan gördüm.Bana bir numara verildi ve trafik kazasında ölenler bölümüne gönderildim. Öldüğüm gün,okulda sıradan bire gündü.Otobüse binmiş olmayı...
  2. Kore Tarzı Penye Buluz Modelleri

Kore Tarzı Penye Buluz Modelleri

penye modelleri en güzel penye modelleri Hepsi birbirinden şeker ve sevimli meleklerim.Tarz budur diyorum başka bişey demiyorum...
  3. Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Fatoş Sezer Evinde Ölü Bulundu...

Tiyatro ve Sinema Sanatçısı Fatoş Sezer Evinde Ölü Bulundu...

evinde ölü bulunan sanatçı ölen sinema sanatçıları fatoş sezer öldü, eski sinema sanatçılarından, evinde ölü bulundu, fatoş sezerin ölümü, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Eski sinema ve tiyatro sanatçılarından Fatoş Sezer evinde ölü bulundu. Dün sabah evinde ölü bulunan Sezer'in uykusunda kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Sanatçının cenazesi, bugün Şişli...
  4. Hz Muhammet kaç yaşında öldü

Hz Muhammet kaç yaşında öldü

Hz Muhammet kaç yaşında öldü Selam millet Hz Muhammet kaç yaşında öldü? Bu konuda cevap bekliyorum sizden
  5. Erol Büyükburç Evinde Ölü Bulundu

Erol Büyükburç Evinde Ölü Bulundu

Efsanevi Türk pop sanatçısı Erol Büyükburç evin de ölü bulundu. Hayranlarını epey bir üzecek olan haber ile ilgili detay bilgiler ise şöyle; Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Büyükburç'tan üzücü haber geldi. Ünlü sanatçı Erol Büyükburç Etiler'deki evinde ölü bulundu. Yakınlarının Erol Büyükburç'a ulaşamayınca evine gittiği belirtiliyor. Türk pop müziğinin en ünlü isimlerinden 79...

Sayfayı Paylaş