gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

77'lik katil ninelere 'ömür boyu' hapis

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hayat sigortası paralarını almak için iki adamı arabayla ezerek öldüren 77 ve 75 yaşındaki iki ABD'li kadın, müebbet hapis cezasına çarptırıldı.. Kimsesiz yaşlı erkekleri sigorta paraları için öldüren ABD'li iki "ninenin" yargılanması tamamlandı. Gazetelerin "kara dullar" olarak tanımladığı 77 yaşındaki Helen Golay ve 75'lik Olga Rutterschmidt, cinayetten hüküm giydi. Savcı, kurbanları adına hayat poliçesi düzenledikten sonra onları öldüren kadınların, bu yolla sigortadan üç milyon dolara yakın para aldığını dava sırasında anlattı.

KENDİLERİNİ VÂRİS GÖSTERDİLER
    "Gözünü para hırsı bürümüş ihtiyarların" kurbanlarından 50 yaşındaki Kennth McDavid, 2005'te otomobille ezilmişti. 73 yaşındaki diğer kurban Paul Vados da aynı şekilde hayatını kaybetmişti. Golay ve Rutterschmidt'in kendilerini zengin eden planları şöyle gelişti: İki kadın, arkadaş oldukları iki adama hayat sigortası yaptırdı. Poliçelerde kendilerini tek vâris olarak gösterdi. İki yıl boyunca ödenen sigorta primleri sayesinde poliçe kârlı bir noktaya geldiğinde ise yaşlı adamları ezerek öldürdüler.

sabah.com

77'lik katil ninelere 'ömür boyu' hapis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öMüR bOyU KaLaN izLeR ...

öMüR bOyU KaLaN izLeR ...

Yaşlı adam, bir konfeksiyon mağazasına ait vitrine uzun uzun baktıktan sonra, ilerideki yeşillikte oynayan çocukların en zayıfına dönerek: 'Küçüüük!...' diye seslendi. 'Bana biraz yardımcı olur musun?' Çocuk, hafta sonlarında yaptıkları misket oyununu ilk defa kazanmış olmasına rağmen arkadaşlarını bırakıp geldi. 7-8 yaşlarındaydı ve üzerindeki elbiseler, tek kelimeyle dökülüyordu. Yaşlı...
  2. Ajda Pekkan - Ömür Boyu

Ajda Pekkan - Ömür Boyu

ömür boyu sevsin beni yeter ömür boyu bu aşk bitmez sürer ömür boyu kalbim onla titrer Bu öyle bir aşk ki ömre değer Bu aşkla çizildi kader yolu Demek ki aşk buymuş gerçek duygu Herşeyim sevdiğim benim oldu çarpıyor yüreğim onla dolu Fırtınalar kasırgalar, ayrılıklar barışmalar Aşkımızın karşısında gelip geçer üzüntüler suskunluklar, dargınlıklar pişmanlıklar Aşkımıza yabancı...
  3. Bir Ömür Boyu Mutluluk

Bir Ömür Boyu Mutluluk

ömür boyu mutluluk bir ömür boyu mutluluklar Eşinizi seçerken fiziksel görünüş ve çekiciliğinden çok ruhsal ve kişilik sağlığıyla değerlendirmeye çalışın. Nişanlılık sürenizi 1 yıldan az tutmayın. Evliliğe seçeceğiniz adayların olayları yargılayış ve değerlendirme kriterlerinin size uyup uymadığını tartın. Şu an için kişiliklerimiz farklı ama ileride belki...
  4. bir ömür boyu mutluluklar çitos!

bir ömür boyu mutluluklar çitos!

çitos oyunları çitos ben ten citos çeşitleri mutluluklar dilerim Her gününüz birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayın! Yuvanızdan sevgi eksik olmasın...Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin...
  5. Ömür boyu korunma mümkün

Ömür boyu korunma mümkün

hamileyken korunmak gerekirmi hamilelikte korunmak gerekirmi hamileyken gerekir mi hamilelikte gerekir mi gebelikte ne kadar sağlıklı bilemiyorum tüplerin bağlanması duygusal olarak düşününce bağlatmamak gerektiğine inanıyorum ama ben bağlatmak istiyorum diyen bayanlara bu konumuz işte doktorların tavsiyeleri.. ÖMÜR BOYU KORUNMA MUMKUN - KORUNMA YÖNTEMLERİ - HAKKINDA Hiç çocuk...

Sayfayı Paylaş