gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

7'den 77'ye

Konu, 'Nostaljik Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

BARIŞ MANÇO İLE 7'DEN 77'YE

Nurlar içinde yatsın, rahmetli Barış Manço'nun herkesi ekran karşısına toplayan muhteşem pazar programıydı. Barış abi sayesinde biz de tv karşısında dünyayı gezdik, belki hiç göremeyeceğimiz ülkeleri gördük, bir sürü şeyler öğrendik. Bir de bu programın Adam Olacak Çocuk isimli yarışma bölümü vardı ki, minicik veletlerle Barış abinin kurduğu diyalog inanılmazdı, bu ufaklıklara şarkı söyletir, en sevdikleri ikinci yemeği sorardı, çünkü her çocuğun en sevdiği yemek köfte idi o zamanlar. Tabii her ufaklık 10 puan 10 puan 10 puan alıp şampiyon olurdu. Sonradan Adam Olacak Çocuk'la dönüşümlü olarak 2.Kahvaltı başladı, emekli pinpon hanımlar ve beylerle sohbet ederdi Barış Abi. Ve her programın sonunda o unutulmaz adresi verirdi:
    Barış Manço Moda 81300 İstanbul

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 7'den 77'ye
    nur içinde yatsın bende hayranıydım tporağı bol mekanı cennet olsun

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ayyy baris manco bende cok severdim bu programi izlemesemde bizde yoktu ki o zaman

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

ben çok severdim ya bide adam olacak çocuk diye programı vardı şarkılarıda ayrıyeten ayrı bir güzeldi yaa unutulmadı...
    ruhu şad olsun mekanı cennet inş
    saol canım emeğine sağlık

5. Osman ULUTÜRK

Osman ULUTÜRK Forum Okuru

Barışseverlik
    Yıl 1971 , yer Denizli Merkez ve belediye hal binasındaki babamın dükkanında haftasonu yardımcı oluyorum.Vakit ikindiye yakın ve havanın biraz daha serinlediği zamanlarda belediye hoparlörlerinden hareketli ama yanık bir müzik sesi.Güzel bir ses ve müzik ve ben her dükkana geldiğimde ikindi vakitlerinin hızla gelmesini ve de dağlar dağlar nakaratlı o parçanın çalınmasını büyük bir istekle beklerdim.Çıkınca da dünyalar benim olurdu o güzel parçayı yine dinleyebiliyorum diye.Meğerse o müziği söyleyen insan Barış abim, aradan 39 yıl geçmesine karşın hala onun müziklerini dinler dururum.Allah'ım rahmet eyleye Barış abi sana.Ruhun şadola.

7'den 77'ye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gucci`den Yeni Kreasyon

Gucci`den Yeni Kreasyon

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. YENİ İNCİ’ den Yepyeni Bir Koleksiyon Daha!…

YENİ İNCİ’ den Yepyeni Bir Koleksiyon Daha!…

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mavi den yeni çanta modelleri

Mavi den yeni çanta modelleri

yeni çanta modelleri en yeni çanta modelleri mavi mavi marka çantalar marka ''Mavi''yepyeni çanta modellerini bizlere sundu.İşte birbirinden renkli çanta modelleri.Ben çok beğendim tam benlik çantalar diyorum.Eğer siz de öyle diyorsanız buyrun;
  4. MFÖ den yeni albüm!

MFÖ den yeni albüm!

mfö yeni albüm 2011 mfö yeni albüm mfö, yeni albüm, yeni şarkılar, son albüm, 2011, albüm hazırlıklarını tamamladı merak ettiğiniz herşey burda arkadaşlar. Yıllardır sesleri solukları çıkmayan MFÖ grubu nihayet yeni albüm hazırlıklarını tamamladı ve dinleyicilerine o müjdeli haberi verdi Melek'ler:) MFÖ, birlikte müzik üreterek 39 yılı devirmiş durumda. Konserlerini üç ayrı jenerasyon...
  5. Dünya'nın Yeni 7 Harikası

Dünya'nın Yeni 7 Harikası

Dünya nı yedi harikası nedir gerçi biri benim biliyorum ama:D

Sayfayı Paylaş