gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

8 Ay Dayanıklı Fön =)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

kalıcı fön nasıl yapılır kalıcı fön fiyatları saç düzleştirme fiyatları saç düzleştirme fiyatı 6 aylık

Her gün fön çektirmekten bıkanlardansanız bu yöntem size göre.İşte 8 ay dayanan fönün sırrı...
    Kalıcı Saç Düzleştirme işlemi ile artık 8 ay boyunca düz ve daha sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.
    Birçok saç tasarım merkezi tarafından uygulanan kalıcı saç düzleştirme işlemiyle saçlarınız 8 ay boyunca yeni fönlü gibi düz ve parlak gözüküyor. Uygulamanın sağlığa zararı olmadığı belirtiyor.

Saç düzleştirme işlemi nasıl yapılıyor?

*Öncelikle Saç analizi yapılarak saçın durumu kontrol edilir.

*Saça Koruyucu sprey sıkılır ve hafifçe taranır.

*Saçta yıpranmış kısımlar varsa ön bakım yapılır.

*Saçın pul tabakasını açabilecek ürün saçın tamamına sürülür ve bekletilir.

*Saç yıkanarak ısıdan korumaya yardımcı bakım spreyi sıkılır.

*Saçın her bir bölümü kağıt inceliğinde ayrılarak düzleştirici maşa ile düzleştirilir. Bu işlem saçın uzunluğuna göre gür olma durumuna göre yaklaşık 1-1,5 saat sürer.

*Düzleştirilen saça 'Sabitleyici süt' sürülerek beklenir.

*Sabitleyici üründen sonra saç durulanır ve son bakım yapılır.

*Bu işlemden sonra fırça kullanmadan fön ile kurutulur.

*3 gün boyunca saç yıkanmamalı, saçında klips ya da toka kulanılmamalıdır.

Yapılan tüm işlemlerden sonra denizden, havuzdan, banyodan çıkıldığında saçlarınız yine dümdüz fön çekilmiş gibi durur. İstenildiği zaman maşa yapılabilir ya da dalgalı olarak da kullanılabilir.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 8 Ay Dayanıklı Fön =)
    evet bnde duymustum,,paylasim icin sagol

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

8 aylık fön

peki 8 aylık fönün maliyeti nedir?

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce duymustum bunu ne kadar acaba fiyatı

5. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende duymuştum arkadaşlar 80 tl kadar diyolardı fakat ne kadar doğru bilmiyorum

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    saçları mahveder bu ya

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

wala benim bir arkadaşımdan duyduğum şuydu. onun da bir arkadaşının saçı çok kıwırcıkmış bu dayanıklı fönü denemiş. saçları evet eskisi kadar kıwırcık değildi ama dümdüz de değildi kabarıktı ve bir şekli yoktu. mecburen düzleştirmek zorunda kalıyordu dedi.
    benim de saçlarım kıwırcık ve hergün düzleştiriyorum nerdeyse. artık çok sıkıldım. gerçekten çözüm olduğunu bilsem paraya kıyıcam ama :)

8. elif kurt

elif kurt Forum Okuru

ben 3 aylığını sordum 250 dediler

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne kadara yaptırabiliriz bu işlemi ?

8 Ay Dayanıklı Fön =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte 8. Ay

Gebelikte 8. Ay

gebelikte bebek boyu hesaplama gebelikte 8ay bebeğin boyu nasıl hesaplanır anne karnında bebek hesaplama anne karnındaki bebeğin boyunu Sizdeki değişiklikler: - Rahim kaslarının ve bağlarının sürekli basıncı nedeniyle göğsünüzün aşağı kısmında ağrı hissedebilirsiniz. Bebek hareketleri güçlü ve düzenlidir, ancak rahim içindeki alan daraldığı için hareketleri azalmıştır....
  2. 1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

1 Ayda 8 Kilo (denenmiştir mutlaka okuyun)

1 ayda 8 kilo 1 ayda 10 kilo verdiren diyet 8 verdiren diyet bir 10 işteee mucizevi içecek denenmiştir. arkadaşlar. ayda 8 kilo verdiren diyet daha ilk haftadan farkı görmeye başlıaksını. ben 5 kilo verdikten sonra bıırakıcam şimdi 2.5 kilo verdim devam edicem işte içeçek 4 Yemek k. elma sirkesi 4 yemek k. bal 4 su b. su 1 litrelik cam şişeye koyun ve iyice çalkalayın. yemeklerden...
  3. Avakadolu patates püresi (8 ay)

Avakadolu patates püresi (8 ay)

Çocuğunuzun severek yiyeceği bir yemek Melişlerim:) MALZEMELER 1 küçük patates 60 ml yarım yağlı süt 60 gr olgun avokado HAZIRLANIŞI Patatesleri soyun yıkayın ve küçük parçalar halinde kesin Küçük bir tencerede su ile kapalı olarak orta ısıda 15 dk pişirin Patates pişince süt ile birlikte karıştırma kasesine alın üzerine soyulmuş avokadoları da ekleyin mikserle ezerek karıştırın
  4. Danalı türlü( 8 ay)

Danalı türlü( 8 ay)

Melişlerim bebeğinizin severek yiyeceği bir yemek işte tarifi buyrun:) 30 gr dana (kuşbaşı et) 1 kesilmiş havuç 1 küçük patates 1/2 bardak bezelye 1/2 enginar çanağı 1/2 demet rezene 1/4 soğan biraz tereyağ 1 çimdik tuz Eti,soğanı az tuz ile tereyağında kavurun.Tüm sebzeleri küçük zar biçimi doğrayıp karıştırın.Az suda pişirin.Etleride ekleyip beraberce pişirin.Ezerek bebeğe yedirin
  5. fön

fön

fönüm daha iyi nasıl olabilir

Sayfayı Paylaş