gebe
  1. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28

8 aylık bebeğe sarımsak verilirmi

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında dünüş tarafından paylaşıldı.

merhaba kıslar benim 8 aylık oğluşum var ve ek gıdaya başladık ama oğlum yemek yemede zorluk gösteriyo bana ağzını kiltliyo ve açmıyo bugün sarımsaklı yoğurtlu bakla yedirdim ve bayıldı ona sarımsaklı acaba bi zarar edermiki doğal antibiyotik derler ama bebeklerde sorun olurmu die sizlere danışmak istedim yoksa veriyim mi sizce

8 aylık bebeğe sarımsak verilirmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evliliği sarsan 8 yanlış

Evliliği sarsan 8 yanlış

Evliliği sarsan 8 yanlış Kabul, hep siz haklısınız, sizin dediğiniz doğru ve hep sizin sözünüz geçerli olmalı! Siz insanın kalbinden geçeni bile okuyabilirsiniz! Yok canım o kadar da değil diyorsanız, önerilere göz atınız. 1. Eşinin Kişiliğine Karşı Ağır Eleştiride Bulunma Eşinin kişiliğini küçük düşürücü, onur kırıcı sözler sarf etmek sevgiyi zedeler. "Sen hep böylesin, hep...
  2. kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı.

kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı.

Kolombiya'da, ilaçla uyutulan hamile kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı. Polis yetkilileri, Angela Cartagena'nın, başkent Bogota'nın 70 kilometre güneybatısında, Girardot kentindeki bir sağlık kliniğinden çıkarken ilaçla uyutulduğunu belirttiler. Kadının, daha sonra çevredeki bir eve getirildiğini ifade eden yetkililer, suç ortaklarının yardımıyla mutfak bıçağı...
  3. birikmiş bakkal borçlarına karşılık 8 aylık bebeklerini verdiler

birikmiş bakkal borçlarına karşılık 8 aylık bebeklerini verdiler

Birikmiş kira ve bakkal borcu bir aileyi inanılmaz bir karara itti. Aile şimdi pişman ama karşı taraf vermeye niyetli değil. Denizli'de bir aile, birikmiş kira ve bakkal borçlarını ödemek için 8 aylık bebeklerini para karşılığı evlatlık verdi. Zaman'dan Resul Cengiz'in haberine göre İrem bebeği 1.500 YTL karşılığında başka bir aileye veren Armağan-Saadet Göker çifti, pişman olup çocuğu...
  4. bebeğe anason verilirmi?

bebeğe anason verilirmi?

hanımlar bana yardımcı olurmusunuz?Bu sabah yeğenim dünyaya geldi ablamın henüz sütü gelmedi .Bebeğe anason vermemizi önerdiler,sizce zararı olurmu teşekkürler
  5. Bebeğe inet sütü verilirmi?

Bebeğe inet sütü verilirmi?

Pediatri dernekleri bebeğin ilk 1 yılı için en temek besin kaynağı olarak anne sütünü önermektedir. İlk bir yıla kadar bebeğe inek sütü veya soya sütü verilmesi önerilmemektedir. Bebekte alerjik etkiler oluşturmaktadır. 1. yıldan sonra bebeğe inek sütü verilebilir. 1 yılın sonrasında bebeği inek sütü ile tanıştırmayı ertelemenin bir faydası bulunmamaktadır. Dünya Sağlık Örgütü ilk 1 yıl...

Sayfayı Paylaş