gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8 aylık hamile dktor kansızlık var dedi sezeryanda masada kalırsın dedi şimdi nolcak?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hanımlar benim bi kmşum war 8 aylık hamile doktor kanszlık snrının ck altndasn dmiş sezaryan olursn masada kalrsn dmş napması lazım?

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, böyle bir durumda anne adaylarına kan veriliyor ve ameliyata uygun duruma getiriliyor yada doğum için önlemler alınır tıbbın bu kadar geliştiği bu dönemde size düşen iyi bir hastahane ve iyi bir doktor seçemek olacaktır ve tabi kan grubunuza uygun kan bulmanızda yararınıza sağlıklı doğumlar diliyoruz..

8 aylık hamile dktor kansızlık var dedi sezeryanda masada kalırsın dedi şimdi nolcak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dediler....

dediler....

Söze başlarken dostu an dediler Onu anan söze mercan dediler Gül yüzün görüp hüsn ü ân dediler Korkma dur yolunda ver can dediler Söze dökmüşsün içi boş pazarın Hayal hakikat seçemez nazarın Nefsine geçmez zayıftır azarın Hakka kul olamaz her can dediler Dilden kalbine indir gel sözünü Hakka can ile döndür gel yüzünü Keremden üste yandır gel özünü Hakikat yoluna gir can dediler Gir...
  2. Acun'a varım dedi

Acun'a varım dedi

Christina Aguilera, "Var mısın Yok musun"da yarışmacı olmak için Acun Ilcalı’nın teklifine evet dedi. Albümleri 40 milyonun üzerinde satan dört Grammy ödüllü Christina Aguilera, "Var mısın Yok musun"da yarışmacı olmak için Acun Ilıcalı’nın teklifine evet dedi. SON olarak MTV ödül töreninde yaptığı şovla tüm dünyada adından söz ettiren seksi şarkıcı 19 Ekim Pazar gecesi...
  3. BECKHAM Acun'a Varım Dedi

BECKHAM Acun'a Varım Dedi

KRİSTİNA AQUİLERA, 50 CENT VE ADRİANA LİMA GİBİ DÜNYA STARLARINI 'VAR MISIN YOKMU SUN'DA YARIŞTIRAN ACUN ILICALI’DAN BİR BOMBA DAHA. Bu Pazar komedyen Cem Yılmaz’ı programına çıkaracak olan Ilıcalı’nın bundan sonraki konuğu David Beckham! Evet, Acun çok gizli tuttuğu ancak yaptığı görüşmelerde olumlu yönde cevaplar aldığı dünyanın en ünlü futbolcusunu Türkiye’ye getirerek yine...
  4. Dedim-Dedin...

Dedim-Dedin...

Dedim; Çok yalnızım. Dedin; " Ben ki sana çok yakınım(Bakara Süresi-186) Dedim; Evet biliyorum Sen bana yakınsın ama ben Senden uzağım, keşke ben de Sana yakın olabilseydim. Dedin; " Rabbini sabah akşam, yüksek olmayan bir sesle, kendi kendine, ürpertiyle, yalvara yalvara ve için için zikret " (Araf süresi-205) Dedim; Bu da Senin yardımını ister. Dedin; "Allah'ın...

Sayfayı Paylaş