8 bebek doguran kadın

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Kayıt: 19 Nisan 2010

doğuran kadın 8 bebek doğuran kadın video kadınlar oyunları 8 video Ya böyle bişey nasıl olur nasıl 8 tane çoçuga hamile kalabiliyor pes dedim dogrusu bide kadının karnı nasıl olmuş ya aklım karıştı :S hadi anlarım ikiz yada 3 tane bebiş taşımayı ama nasıl 8 olur :hıms:

Siz nasıl karşıladınız böyle bi haberi arkadaşlar ???

2. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye Kayıt: 7 Nisan 2010

hay masallahhhhhhhhhhhhhh allah yardimcisi olsun bu kaidnin ay karna bak karinliktan cikmis töbe töbe
  3. *Gizemli Kıs*

Aynen bitanem ya dediğin gibi 1 tane bebegi zor taşıyonuz bu kadın 8 tane nasıl taşımış vinçle kaldırmışlardır kesin hahaha
  4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Kayıt: 9 Kasım 2010

ay şok oldum:abo:bune yaaa nasıl bişey olmuş o kadın hay allahım sen büyüksün:zonked:
  5. *Gizemli Kıs*

gözlere sahip çık pıtırcıgım :) valla bende şok oldum agzım açık kaldı nasıl taşıdı o bebekleri anlamadım
  6. suCre

suCre Daimi Üye Kayıt: 17 Mayıs 2010

Aman Allah yardımcısı olsun valla bitaneyi zor taşıyodum ne olmuş öyle ...Sonra karnını nasıl toplicak:D zor iş valla:D
  7. KeLeBeK's

vallaha bende bilmiyorum doğumdan sonraki resminide koysalarmış bakardık karnının son durumuna:D
  8. *Gizemli Kıs*

orası allah kerim cnm sonunu düşünseydi
  9. *Gizemli Kıs*

kelebek snin için onuda bulurum pıtırcıgım :D
  10. KeLeBeK's

11. sakaryalı

sakaryalı Üye Kayıt: 2 Aralık 2010

valla haklısınız biz bitaneyi tasırken feleğimiz sastı o kadın allah yardım etsin bide o göbek ne ole cok fena
  12. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Kayıt: 30 Kasım 2010

ayyy korktum yaa.yazık kadıncağıza:cry:
  13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek Kayıt: 14 Ekim 2010

abooo karna bak allah cocuklari annelerine bagislasin
  14. *Gizemli Kıs*

evet zor bi durum kızlar allah yardımcısı olsun inş
  15. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Kayıt: 11 Mart 2010

hayyy maşallah 8 bebek
8 bebek doguran kadın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı.

Kolombiya'da, ilaçla uyutulan hamile kadının rahminden 8 aylık erkek bebeği alınarak kaçırıldı. Polis yetkilileri, Angela Cartagena'nın, başkent Bogota'nın 70 kilometre güneybatısında, Girardot kentindeki bir sağlık kliniğinden çıkarken ilaçla uyutulduğunu belirttiler. Kadının, daha sonra çevredeki bir eve getirildiğini ifade eden yetkililer, suç ortaklarının yardımıyla mutfak bıçağı...
  2. Bu kadın 8 yıldır uyuyor

Bu kadın 8 yıldır uyuyor Dünya tatlısı bir kız dünyaya getirdi. Ancak bebeğini göremedi. Çünkü o tam sekiz yıldır uyuyor... Eşi ise fedakarlığı ile şaşırtıyor. Dünya tatlısı bir kız dünyaya getirmişti.Ancak, biricik kızını hiç görmedi. Çünkü, ameliyathanede beynine oksijen gitmedi ve komaya girdi. Bitkisel hayata giren Nebahat Yamanoğlu o günden beri tam sekiz yıldır uyuyor. Vefalı eş...
  3. Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor..

Kadınların 8 yılı alışverişle geçiyor İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınların hayatlarının ortalama 8 yılı alışveriş yapmakla geçiyor. Yılda 301 kez mağazaya giden kadırlar bakın neler almayı tercih ediyorlar:Bu kadar uzun bir dönemi alışveriş yaparak geçiren İngiliz kadınlar, yılda ortalama 301 kez mağazaları geziyor. Bunlardan 84'ü yiyecek, 30'u kıyafet, 27'si parfümeri, 15'i...
  4. 8 aylık bebeğe sarımsak verilirmi

merhaba kıslar benim 8 aylık oğluşum var ve ek gıdaya başladık ama oğlum yemek yemede zorluk gösteriyo bana ağzını kiltliyo ve açmıyo bugün sarımsaklı yoğurtlu bakla yedirdim ve bayıldı ona sarımsaklı acaba bi zarar edermiki doğal antibiyotik derler ama bebeklerde sorun olurmu die sizlere danışmak istedim yoksa veriyim mi sizce

Sayfayı Paylaş