8 bebek doguran kadın

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında *Gizemli Kıs* tarafından paylaşıldı.

1. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

doğuran kadın 8 bebek doğuran kadın video kadınlar oyunları 8 video Ya böyle bişey nasıl olur nasıl 8 tane çoçuga hamile kalabiliyor pes dedim dogrusu bide kadının karnı nasıl olmuş ya aklım karıştı :S hadi anlarım ikiz yada 3 tane bebiş taşımayı ama nasıl 8 olur :hıms:

Siz nasıl karşıladınız böyle bi haberi arkadaşlar ???

2. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye

hay masallahhhhhhhhhhhhhh allah yardimcisi olsun bu kaidnin ay karna bak karinliktan cikmis töbe töbe

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

Aynen bitanem ya dediğin gibi 1 tane bebegi zor taşıyonuz bu kadın 8 tane nasıl taşımış vinçle kaldırmışlardır kesin hahaha

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

ay şok oldum:abo:bune yaaa nasıl bişey olmuş o kadın hay allahım sen büyüksün:zonked:

5. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

gözlere sahip çık pıtırcıgım :) valla bende şok oldum agzım açık kaldı nasıl taşıdı o bebekleri anlamadım

6. suCre

suCre Daimi Üye

Aman Allah yardımcısı olsun valla bitaneyi zor taşıyodum ne olmuş öyle ...Sonra karnını nasıl toplicak:D zor iş valla:D

7. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

vallaha bende bilmiyorum doğumdan sonraki resminide koysalarmış bakardık karnının son durumuna:D

8. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

orası allah kerim cnm sonunu düşünseydi

9. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

kelebek snin için onuda bulurum pıtırcıgım :D

10. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye

11. sakaryalı

sakaryalı Üye

valla haklısınız biz bitaneyi tasırken feleğimiz sastı o kadın allah yardım etsin bide o göbek ne ole cok fena

12. benimm ben

benimm ben Yeni Üye

ayyy korktum yaa.yazık kadıncağıza:cry:

13. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

abooo karna bak allah cocuklari annelerine bagislasin

14. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye

evet zor bi durum kızlar allah yardımcısı olsun inş

15. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

hayyy maşallah 8 bebek

8 bebek doguran kadın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ölüm doguran nikah

ÖLÜM DOĞURAN NİKÂH Abbasî halifesi Harun Reşid'in önde gelen devlet adamlarından Cafer el-Bermekî (Ö.187/803), üstün bir alim, zarif bir edib ve pek cömert bir zengin olarak tanınıp sevilmişti. Çeşitli yerlerde valilik ve komutanlık yapmış başarılı bir idareciydi. Halifenin çok sevip takdir ettiği bir yakını ve yardımcısıydı. Babası Yahya el-Bermekî ise Harun Reşid'in veziriydi. Harun...
  2. Kadın Kadın Kadın

Kadın dediğin doğru dürüst mert ve yeri geldiğinde sert olandır. Bir kılını bile namahremine göstermeyen asil varlıkların adına kadın denir. İmandan sonra iyi bir kadından daha büyük bir nimet yoktur. Kadin kemik gibidir zorlarsan kırarsın kendi haline bırakırsan eğrilir. Kadının yeri kocasının yanıdır. Gençler ölebilir, yaşlılar yaşlanabilir ama kadınlar hep aynı yaştadır. Kadın...
  3. Maya Tüp Bebek ve Kadın Hastalıkları Merkezi

maya tüp bebek maya tüp bebek merkezi merkezi ankara ankara hastanesi Merhaba Meleklerim, Tüp bebek ile merak edilen tüm soru ve sorunları çözebileceğiniz bir adres veriyoruz sizlere özellikle Ankara'da bulunan meleklerimiz için. Maya Sağlık Gurubu A.Ş bünyesinde yer alan Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi, Türkiye’de Tüp Bebek (IVF) alanında ilk çalışmaları gerçekleştiren...
  4. İkiz,üçüz,beşiz değil tam sekiz bebek sahibi olan kadın!

beşiz gebelik Genelde ikiz yada üçüz bebek duymuşuzdur ama şimdiki haberimizi duyunca eminim sizlerde benim kadar şaşırıp şok olacaksınız.Çünkü ABD de bir kadın ikiz değil,üçüz hiç değil:D Beşiz desenizde yanılırsınız çünkü tamı tamına sekiz doğrurak herkesi hayrete düşürdü.Konuyla ilgili haberin detaylarına geçiyorum.:S ABD’de bir kadın bir batında sekiz bebek doğurdu. Doktorlar bir bebeğin...
  5. Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi

Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi hastane randevu iptal Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi irtibat bilgileri Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi online randevu almak Centrum Klinik Özel Ankara Kadın Sağlığı Tüp Bebek Merkezi randevu alma Centrum...
  6. Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri

Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi hastane randevu iptal Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi iletişim bilgileri Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi irtibat bilgileri Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi online randevu almak Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek Merkezi randevu alma Ankara Ankalife Kadın Sağlığı Ve Tüp Bebek...
  7. Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi hastane randevu iptal Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi irtibat bilgileri Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi online randevu almak Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi randevu alma Ankara Anatolia Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı...
  8. Brüksel Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nerede biliyor musunuz

Aranızda acaba Brüksel Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nerede bilen var mı? Şayet aranızda Brüksel Tüp Bebek Ve Kadın Sağlığı Merkezi Nerede bilen varsa yazsın lütfen bana
  9. dünyada bir kadın bir batında en çok kaç bebek doğurmuş?

Acaba sınır ne?Kadın vücudu kaça kadar dayanır? Bir kadın ömrü boyunca kaç çocuk doğurabilir? Guinesse girmiş en büyük rakam nedir?
  10. Tüp Bebek Öncesi Kadın Ve Erkeklerin Yaptırması Gereken Testler

tüp bebek öncesi tüp bebek öncesi gereken testler tüp bebek öncesi hangi testler yapılmalı Normal yolla bebek sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu en yaygın yöntemlerden biri olan tüp bebek tedavisinden önce kadın ve erkeklerin yaptırması gereken çok önemli test bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Bazı kan tetkiklerini, kültürleri, histerosalpingografiyi (HSG), hormonal incelemeleri,...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. 11 çocuk doğuran kadın

,
  2. 11 tane çocuk doguran kadin

,
  3. 12 çocuk doğuran kadın

,
  4. 11 tane doğuran kadin,
  5. 11 bebek doguran kadin,
  6. 11 tane kiz doguran anne,
  7. 11 tane bebek doguran anne