gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

8 günde kanda gebelik belli olur mu?

Konu, 'Gebelik' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

Kızlar mehaba bilenler biliyor ben 02.12.2011'de aşılama yaptırmıştım ve doktorum bana 09.12.2011de de progestan istedi diye biliyordum ama hem progestan hem de betahcg istemiş kan verdim geldim akşama doğru saat 4 gibi sonuçlar çıkacakmış merakım şu hiç 8 günde betahcg sonucu çıkan var mı? Gebelik olsa belli olur mu ki? Yada yok denilse de sonuca güvenilir mi? ben çatlatma iğnesi kullanmıştım bu iğne de regl öncesi betahcg değerinin yüksek görünmesine sebebep olabilir deniliyor, kafam karıştı :S benimle aynı durumu yaşayan var mı ? Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah :bebem::bebem::bebem:

2. fatma2

fatma2 Forum Okuru

canım belli oldumu sonuç ne çıktı? merakettim.

3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    yok sonuç çıkmadı maalesef pazartesiye kaldı, labaratuvarın sistemi bozulmuş :( pazartesi yazarım inş. güzel bir sonuç alırım :)

4. fatma2

fatma2 Forum Okuru

inşallah hamilesin dir. şurda hamileyim diye haber veriyolar ya o kadar seviniyorum ki bir bilsen yemin ediyorumki ağlamamk için kendimi zor tutuyorum.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canım bu çabalarımızı boşa çıkarmasın güzel haberlerini bekliyorum.

sılam_nisa bunu beğendi.
  5. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    inşallah canım evet burada neler paylaşıyoruz neler yaşıyoruz ama Rabbim vakti gelince elbet güldürecektir yüzümüzü :bebeğim:

6. fatma2

fatma2 Forum Okuru

sılam ne oldu canım sonuçları aldınmı?

7. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    maalesef progestan sonucum 40 olmasına rağmen mutlu haber alamadım, betahcg sonucum 1.94ten 0.06 ya düşmüş ve sonucum negatif yeni döneme başladık hakkımızda hayırlısı..

8 günde kanda gebelik belli olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 12 - 13 haftalık gebelikte cinsiyet belli olur mu ?

12 - 13 haftalık gebelikte cinsiyet belli olur mu ?

12 13 yada 14 haftalık bir bebeği karnında taşıyan anne acaba bebeğin cinsiyetini öğrenebilir mi tam olarak hangi haftalarda gitmem gerekiyor bebeğincinsiyetini öğrenmek için arkadaşlarım. Bilgisi olan yazsın lütfen bana benim neyim olcak halen bilmiyorum :S
  2. 13 Haftalık Gebelikte Bebeğin Cinsiyeti Belli Olur mu ?

13 Haftalık Gebelikte Bebeğin Cinsiyeti Belli Olur mu ?

13 haftalık gebelikte cinsiyet belli olur mu bebeğin cinsiyeti ne zaman belli olur bebeğin cinsiyeti ne zaman anlaşılır Gebelik süresince en çok merak edilen konular, bebeğin sağlığı ve elkbette ki cinsiyetinin ne olacağıdır. :) Günümüzde ultrason cihazları sayesinde bebklerin cinsiyeti kısa sürede öğrenilebiliyor. Oysa eskiden öylemiydi? Ancak bebek doğduğunda herşey öğreniliyordu. O...
  3. Hamile olduğum kaç günde belli olur?

Hamile olduğum kaç günde belli olur?

hamilelik ne zaman belli olur,hamile olduğumu nasıl anlarım,hamilelik belirtileri,en erken hamile olduğumu ne zaman anlarım ,hamilelik hakkında bilgiler İdrarda gebelik testi son görülen adetten yaklaşık 28-30 gün sonra yani bir sonraki adet zamanı geldiğinde gebeliği gösterebilir, daha önce gebelik varsa bile testte görülemez. Gebelik varsa zaten bir sonraki adet görülmeyeceğinden adet...
  4. Kanda gebelik  testi ne zaman belli olur Ne zaman yapılmalı?

Kanda gebelik testi ne zaman belli olur Ne zaman yapılmalı?

kanda gebelik testi nedir,kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı,hcg testi nedir,hcg testi ne zaman yapılmalı,hcg testi hakkında bilgiler Kanda gebelik testinde Beta-HCG hormonunda yükselme tespit edilebilemesi için beklenen adet gününün gelmesi gerekir, bazen bu günden bir iki gün önce de tespit edilebilir. Daha net bilgi vermesi için genellikle adet gecikmesi yaşandıktan bir kaç gün sonra...
  5. İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

İlişkiden 7 8 9 10 gün sonra hamilelik belli olur mu ?

Arkadaşlarım ilişkiden sonra 7 gün yada 8 9 belkide 19 gün sonra test yapsam hamile kalıp kalmadığımı anlar mıyım. Tam olarak gebelik testini kaçıncı gün yapmam gerekiyor. İlişkiyi mi sayıyoruz tam olarak ne yapıyoruz bana yardımcı olun lütfen. Sizleri beğenerek takip ediyorum banada cevap vereceğinizi umuyorum özellikle Beyza arkadaşımı çok seviyorum çok bilgili tşklr.

Sayfayı Paylaş