8 günde kanda gebelik belli olur mu?

sılam_nisa

Hamiş Melek
8 günde kanda gebelik belli olur mu?
Kızlar mehaba bilenler biliyor ben 02.12.2011'de aşılama yaptırmıştım ve doktorum bana 09.12.2011de de progestan istedi diye biliyordum ama hem progestan hem de betahcg istemiş kan verdim geldim akşama doğru saat 4 gibi sonuçlar çıkacakmış merakım şu hiç 8 günde betahcg sonucu çıkan var mı? Gebelik olsa belli olur mu ki? Yada yok denilse de sonuca güvenilir mi? ben çatlatma iğnesi kullanmıştım bu iğne de regl öncesi betahcg değerinin yüksek görünmesine sebebep olabilir deniliyor, kafam karıştı :S benimle aynı durumu yaşayan var mı ? Allahım hakkımızda hayırlısını versin inşallah :bebem::bebem::bebem:

inşallah hamilesin dir. şurda hamileyim diye haber veriyolar ya o kadar seviniyorum ki bir bilsen yemin ediyorumki ağlamamk için kendimi zor tutuyorum.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canım bu çabalarımızı boşa çıkarmasın güzel haberlerini bekliyorum.

inşallah hamilesin dir. şurda hamileyim diye haber veriyolar ya o kadar seviniyorum ki bir bilsen yemin ediyorumki ağlamamk için kendimi zor tutuyorum.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün canım bu çabalarımızı boşa çıkarmasın güzel haberlerini bekliyorum.
inşallah canım evet burada neler paylaşıyoruz neler yaşıyoruz ama Rabbim vakti gelince elbet güldürecektir yüzümüzü :bebeğim:

maalesef progestan sonucum 40 olmasına rağmen mutlu haber alamadım, betahcg sonucum 1.94ten 0.06 ya düşmüş ve sonucum negatif yeni döneme başladık hakkımızda hayırlısı..

Geri