8 mart dünya kadınlar günü mesajları 2012

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Kadınlar Günü sözleri kısa

Bir kadın sitesi olarak, tüm dünya kadınlarının 8 Mart dünya kadınlar gününü kutluyor ve kadınların değer bulduğu bir dünya diliyor ve sizlere kadınlar gününe özel mesajlar sunuyoruz Melek'ler.

8_mart_dunya_kadinlar_gunu-253.jpg

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile getirdikleri, birlik ve beraberlik günü olarak kutlanmaktadır.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren fedakar kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Öncelikle çok güzel bir sayfa bana yararı çok oldu teşekkürler bunun için diyer sözüme gelirsek "Boot Engelleme Sorusu" Denen soruda Kemal Sunalımızı [ALLAH RAHMET EYLESİN] Filmlerde inek şaban diye söylenmesi onların ordaki ayıbıdır bunu bizde o komik adama inek diyecek kadar düşmememiz gerekir ! Saygılar ...

Site Notu: Bilgilendirme için teşekkür ediyoruz. Sorunla en kısa sürede ilgilenilecektir.
Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyoruz.

Melekler Mekânı

Çok Teşekkür ederim,
Öncelikle sizin saygılı davranışınız için teşekkür ederim , bu sayfayı cidden çok begendim üyeler ile nasıl konuşulcağını bilinen bir yer bazı sayfalarda önem gösterilmiyor bile her neyse Burdan Bütün "Kadınlarımıza Sesleniyorum Dünya Kadınlar gününüz Kutlu ve Mutlu olsun"

SİTE NOTU :

Bizim için üye yada dışarıdan siteye aradığı konu ile ulaşan bir misafir farketmiyor. Ne cinsiyet ayırımı nede başka bir ayırım...

Saygılar bizden.

Geri