gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

8 Mart Kadınlar Günü Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kadınlar günü sözleri kadınlar günü mesajları kadinlar gunu mesajlari 8 mart mesajlari kadinlar Bugün Dünya emekçi kadınlar günü olan 8 Mart.tüm kadınlarımızın kadınlar gününü kutlar özellikle kadına taciz ve şiddet olaylarına hayır diyerek böyle anlamlı bir güne özel kadınlar günü kutlama mesajlarını sizlerle paylaşıyorum. [​IMG]
    Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    dünya kadınlar günümüz tüm melekler mekanına mübarek olsun :D:D

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bütün meleklerin dünya kadınlar günü kutlu olsun Şiddete hayırrr kadına vurulan eller kırılsın diyorum :D:D

8 Mart Kadınlar Günü Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart günü Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanır. Bu gün kadınlar tarafından ve / ya da kadınlar için konferans, gösteri ve eğlence gibi çeşitli etkinlikler düzenlenir. Kadınlar arası dayanışma ve kadınların toplumdan beklentileri vurgulanır. Kadınlara özgü bir günün var olması düşüncesi ilk kez, 26-27 Ağustos 1910’da Kopenhag’da düzenlenen Uluslararası Sosyalist Kadınlar Konferansında ortaya...
  2. 8 mart dünya kadınlar günü mesajları 2012

8 mart dünya kadınlar günü mesajları 2012

8 mart dünya kadınlar günü mesajları 2012 Kadınlar Günü sözleri kısa Bir kadın sitesi olarak, tüm dünya kadınlarının 8 Mart dünya kadınlar gününü kutluyor ve kadınların değer bulduğu bir dünya diliyor ve sizlere kadınlar gününe özel mesajlar sunuyoruz Melek'ler. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada, kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini ve isteklerini dile...
  3. 2013 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

2013 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

Bu konu dünya kadınlar günü kutlama mesajlarına yer vermektedir. Tüm dünya da 8 Mart Dünya kadınlar günü olarak kutlanıyor. Kadınların hak ettikleri değeri görmelerini ve tüm dünyada kadınların şiddete ve tacize maruz kalmadan huzur içinde bir yaşam sürmelerini dileriz. Tüm bayan üyelerimizin ve ziyaretçilerimizin Dünya kadınlar gününü kutlarız. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada,...
  4. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Kutlama Mesajları

8 Mart Dünya Kadınlar Günü İçin Kutlama Mesajları

dünya kadınlar günü mesajları, dünya kadınlar günü için kutlama mesajları, dünya kadınlar günü için anlamlı mesajlar Sevgili melekler, Dünya Kadınlar Günü her yıl tüm dünyada 8 Mart tarihinde kutlanıyor. Bu günde çeşitli etkinliklerle kadınların uğradığı haksızlıklara ve şiddete dikkat çekiliyor. Bu özel günde siz de kadın arkadaşlarınıza tebrik mesajı yollamak, sosyal hesaplarınızdan...
  5. 2016 Dünya kadınlar gününüz  kutlu olsun melekler

2016 Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun melekler

Merhaba ayağının altına cennet serilen kadın,merhaba engelli evladını ah demeden sırtında taşıyan anne,merhaba küçük gelin ayşe,merhaba tecavüze uğrayan fatma,merhaba töre kurbanı zelal,merhaba şiddete maruz kalan kadınlar,merhaba analarım ,merhaba bacılarım,merhaba her türlü zorluğa karşı hayata tutunan güçlü KADIN'lar..Her kadın güçlüdür Aslında.. Tıpkı Atamızın annesi Zübeyde hanım...

Sayfayı Paylaş