gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8. Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplaması ortalaması kaç arkadaşlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

8. Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplaması hakkında bilgi verir misiniz lütfen benim için çok önemli ve biraz da acil:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

8. Sınıf Takdir ve Teşekkür Hesaplama
    Online Takdir Teşekkür Notu Hesaplama 8. Sınıf

Karne dönemi yaklaştıkça öğrencilerin hangi belgeyi alacaklarına dair heyecanları başladı. Hangi belgeyi alacağınızı öğrenmek için öncelikle Tıklayın. Daha sonra derslerinizin not ortalamalarını sisteme girerek ortalamanızı öğrenin.
    Ortalaması 70. 00-84 .99 olanlar "Teşekkür," 85.00 puan ve yukarı olanlar "Takdirname," alır.

Ayrıca takdir ve teşekkür hesaplaması şöyle yapılır: Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür.

Türkçe dersinden 55.00, diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı olmamak şartıyla Takdir ve teşekkür puan araşığı yukarıdaki gibidir.

8. Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplaması ortalaması kaç arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 8. 9. 10. sınıf taktir ve teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor

8. 9. 10. sınıf taktir ve teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor

Yukarıda belirtmiş olduğum 8 9 ve 10 sınıflara giden kişilerin teşekkür hesaplaması tam olarak nasıl yapılıyor. Kaynak varsa sevinirim. Teşekkürler.
  2. 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 Selam millet sizlerden 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 de ki hesaplamaların nasıl yapılacağını rica ediyorum. Acaba bizim haylazlar bu sene ne alacak merakımdan çatladım :)
  3. 2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması nedir bilen var mı?

2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması nedir bilen var mı?

2012 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama hakkında bana mümkünse bilgisi olan varsa bilgi versin kızlar.
  4. Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması ne şekildeo luyor lütfen bana bu konuda bilgi verin ve yardımcı olun arkadaşlar.
  5. 8.sınıflar için takdir teşekkür nasıl hesaplanır?

8.sınıflar için takdir teşekkür nasıl hesaplanır?

Takdir alma ihtimalim var ama teşekkür de olabilir. Yani çok sınırda bir yerdeyim.Acaba bu puanı doğru bir şekilde nasıl hesaplayabilirim yardım edin ..

Sayfayı Paylaş