gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

8.sınıflar için takdir teşekkür nasıl hesaplanır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Takdir alma ihtimalim var ama teşekkür de olabilir. Yani çok sınırda bir yerdeyim.Acaba bu puanı doğru bir şekilde nasıl hesaplayabilirim yardım edin ..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2012-2013 yarıyıl tatili geldi heyecanla notlarını ve takdir teşekkür alabilecekmiyim soruları soruluyor peki 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır aşağıda verdiğimiz link yarımıyla sizlerde 8. sınıf takdir teşekkür alabilecekmisiniz kolayca hesaplıyabilirsiniz..
    8. sınıf dersleri ve ders saatleri 6. ve 7. sınıftan biraz farklı. Bu sebeple takdir teşekkür hesaplaması farklı yapılır.8. sınıf takdir teşekkür hesaplama ders notlarınızı girerken, yanlış girmemeye çok özen gösteriniz. Türkçe dersinizin notu 55′ten düşük olursa ya da herhangi bir dersiniz 45′in altında olursa takdir teşekkür hesaplaması yapılmaz..

8.Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

8.sınıflar için takdir teşekkür nasıl hesaplanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

Selam değerli anneler ve sevgili öğrencilerimiz. 5. 6. 7. 8. 9 sınıflardan birisine gidiyorsanız aşağıdaki şekilde taktir yada teşekkür alacağınızı hesaplayabilirsiniz. 2011 Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması aşağıdaki formüle göre yapılır; Okulların Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin...
  2. Takdir veya teşekkür alınacağı nasıl hesaplanır?

Takdir veya teşekkür alınacağı nasıl hesaplanır?

Takdir veya teşekkür alınacağı nasıl hesaplanır? Merhaba arkadaşlar Takdir veya teşekkür alınacağı nasıl hesaplanır? Bu konuda lütfen acil bilgi istiyorum sizden
  3. Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması acil!!!

Meb 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması ne şekildeo luyor lütfen bana bu konuda bilgi verin ve yardımcı olun arkadaşlar.
  4. 2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (7.Sınıf)

2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (7.Sınıf)

2014 takdir hesaplama, 2014 teşekkür hesaplama, takdir teşekkür hesaplama Sevgili melekler, yeni bir eğitim yılının bitmesine az bir zaman kaldı. 13 Haziran'da sona erecek olan ikinci dönem boyunca alınan notlar karneleri etkileyecek. Öğrencilerin sene sonunda teşekkür veya takdir alıp almayacaklarını öğrenebilecekleri bir hesaplama aracının linkini sizlerle paylaşıyoruz... 2014 TEŞEKKÜR...
  5. 2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (6.Sınıf)

2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (6.Sınıf)

2014 teşekkür hesaplama, 2014 takdir hesaplama, takdir teşekkür hesaplama Sevgili melekler, 2013-2014 öğretim yılının bitmesine az bir zaman kaldı. 13 Haziran'da tatile girecek olan öğrencilerin şimdiden merak ettikleri nokta aldıkları notlar neticesinde teşekkür mü takdir mi alacakları. Unutmayınki, Takdir veya Teşekkür Belgesi almak için Türkçe Dersinizin en az 55 ve üzeri, Diğer...

Sayfayı Paylaş