gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

8 yasindaki gelin

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

Yemen'de 8 yaşındaki bir kız çocuğu iki ay önce zorla evlendirildiği 30 yaşındaki eşinden boşanmak için mahkemeye başvurdu. Nojoud M. N. "Babam beni döverek evlendirdi. Aileme yardım etmeleri için yalvardım. Bana kendin mahkemeye git dediler. Ben de kendim geldim" dedi. Yargıç tarafından çıkartılan tutuklama kararıyla eşi şiddet uyguladığı için hapsi boyladı. Kızın dilencilik yapan babası ise önce tutuklandı. Ancak sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırıldı

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 8 yasindaki gelin
    zavalli kiz daha cocouklugunu yasamadan babasina yasina veriyrolarya hayret
    paylasim icin sagol

8 yasindaki gelin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif yastıklar

Dekoratif yastıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. seLam Ben geLdim .. ! 8]

seLam Ben geLdim .. ! 8]

seLam arkadaşLar ben geLdim adım : eKin Burası süper bi siteye benziyor hemen üye oLdum umarım güzeL vakit geçiririz beraber .. Herkese iyi forumLar :gathering:
  3. şirin yastıklar

şirin yastıklar

şirin yastıklar
  4. dekoratif yastıklar

dekoratif yastıklar

dekoratif yastıklar çocuklar için dekoratif yastıklar çocuk yastıkları Değişik ve renkli kumaşlarla hazırlanmış yastıklar kullanarak bir odanın havasını değiştirmek mümkün. Bu bakımdan yastıklar ev dekorasyonunun önemli parçalarından birisi.
  5. Derya Avcı Sarı Gelin şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Derya Avcı Sarı Gelin şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Kızlar Derya Avcı Sarı Gelin şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak ta ki o şarkıyı istiyorum bennn

Sayfayı Paylaş