gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

80 ler ve 90 ların unutulamayan abur cuburları :)

Konu, 'Çöplük' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

canelif ve TİTAN bunu beğendi.
  2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    ayy asenacım eskilere döndürdün bizi,neydi be o günler,caprisunlar sulugöz : cino... :)

Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evet deryacımm valla aklıma geldi bende duygulandım keşke o günlere dönebilseydik dimi :)

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    evet deryacımm valla aklıma geldi bende duygulandım keşke o günlere dönebilseydik dimi :)

5. brc1606

brc1606 Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Vay bee :hıms: Şu sıraladıklarının içinde sadece leblebi tozunu bilmiyorum. Eşim de çok anlatıyor ama yok ben hayatımda hiç görmedim de yemedim de. Ama diğerlerinin tamamını biliyorum, yalnız şu şemsiye çikolatadan gördüm de hiç yemedim bak, keşke yeseymişim :D:D En çok çokoprens, yumiyum, badem kraker, sulugöz sakız (hala var benim ufaklık arada bana da kendine de alıyor :D:D ), en en en çok da patlayan şekerle bonibonu çok severdim :D:D

Ellerine sağlık, nerelere gittim şu an bilemezsin :D:D

Asena_Sule bunu beğendi.
  7. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    :uhu: ahhh titanımmm valla o günleri insan çok arıyor yaa benim en sevdiğim leblebi tozuyduu öyle kolay yutamıyoruun oyun oynardım ben onla üflerdim ağzımdaki leblebi tozunu hahahha kaç kere boğuluyorum o yüzden bide bizim marketlermizi vardı 3 tane çok şanslı bi çocuktık marketin içinde abur cubur yiyerek büyüdüm :)

TİTAN bunu beğendi.
  8. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

O zaman senin yediğin çikolatanın haddi hesabı yoktur, gerçi benim yediğimin de haddi hesabı yoktu ama her an çikolataya ulaşabileceğini bilmek bile insanı keyiften dört köşe ettirir di mi hahaha

Asena_Sule bunu beğendi.
  9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    hahahah sorma titan market evin dibindeydi aşağı inerdim cebime dolururdum küçük hobilerden eve kaçrdımm hahahah valla bi çocuk için ulunmaz bişey aileinin marketinin olması :)

10. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

ahhh leblebi tozu ahhh yumiyum :D hahaha

80 ler ve 90 ların unutulamayan abur cuburları :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 80′lerin sonunda 90′ların basında çocuk olmak

80′lerin sonunda 90′ların basında çocuk olmak

Süper Baba’nın müziğini flütle çalmışsanız LC Waikiki veya benetton tüm renkleriyle kıyafetlerinizde önemli markalar olduysa… SHOW TV’nin müziğini hala hatırlıyorsanız dup dıbu dıp dıp dıbı dıp dum…Tabi ki bir de :İyi TV eyç bi bi, eyç bi bi iyi TV Önce hüplet sonra gümlet’ hayat felsefeniz olmuşsa Bizimkiler dizisi ertesi gun okul oldugunu bi sureligine unutturduysa Parliament pazar...
  2. 60'lar Hikaye 70'ler Terane 80'ler Şahane

60'lar Hikaye 70'ler Terane 80'ler Şahane

80 lerin türkçe şarkıları 70 lerin şarkıları 70 hit 80 li yılların türkçe O solmaya yüz tutan renklerin bir araya getirildiği şahane bir nostalji tablosu. Yüksel AYTUĞ (Sabah) Vallahi sizi bilmem ama ben okurken oldukça eğlendim… Ali Atıf BİR (Hürriyet) Bu kitabı okurken: ‘Geçmişi özleyeceğiz. Bugünün keyfini çıkaralım,’ dedim....
  3. Kilo aldırmayan abur cuburlar

Kilo aldırmayan abur cuburlar

Önereceğimiz atıştırmalıklar sizin kalp atışınızı en düzgün hale getirecek abur cubur yerine geçiyor. Bunlar sadece sağlıklı olmanıza yaramayacak birkaç kilo vermenize de yardımcı olacak. 1. Humuslu sebzeler ve taze sebzeler düşük miktarda kalori ve çok miktarda antioksidan içerir, yağ oranları azdır ancak lif bakımından zengin oldukları için doyum sağlarlar. Kolesterolü düşürür, humus, iyi...
  4. En Zararlı Abur Cuburlar!

En Zararlı Abur Cuburlar!

Zararlı yiyecekler, abur cubur yeme, zararlı besinler, hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Abur cubur yeme alışkanlığı hiç bitmez maalesef melekler. Ben yemem diyen biri bile yemiştir abur cubur. Hangi abur cubur zararlı peki onları öğrenelim :) Atıştırma yiyecekleri, her geçen yıl daha da kötüye gitmekte. En zararlı atıştırma yiyecekleri aşağıda sıralanmaktadır.. Hemen...
  5. Abur-Cubur Reklamlarına Yasak

Abur-Cubur Reklamlarına Yasak

Abur-Cubur Reklamlarına YasakBaşta çocukların olmak üzere insan sağlığı için zararlı olduğu bilinen ve aşırı tüketilmemesi gereken yağlı, tuzlu, şekerli yiyecek ve içeceklerin reklamlarına kısıtlamalar getirilmekte.. Sağlık Bakanlığı’ndan bu tür gıdalar hakkında ayrıntılı bir liste isteyen RTÜK, ilerleyen günlerde özellikle çocuk programlarında abur-cubur yiyecek ve içeceklerin reklamlarını...

Sayfayı Paylaş