gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Seksenler Dizisi Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri Seksenler Dizisinde Çalan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkı Sözleri

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan 80ler dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor melekler :) Konusu kadar o dönemde çalınan şarkıların da ilgi çektiği dizide Ayla Algan'ın o zamanlar seslendirdiği Bir Sevda Geldi Başıma adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Bir Sevda Geldi Başıma - Ayla Algan

Bir sevda geldi başıma, bakın şu gözyaşıma
    Tutulmazdım a dostlar, ne oldu bana?
    Gel yanıma, gel yanıma
    Kanım kaynar kanına

Aşk içinde aşk yaşarım, dünyayı bir pula satarım
    Ben yârsiz geçen ömrü, ömürden mi sayarım
    Ah demeden vah demeden
    Versin tanrı istemeden

Aşk dilinden anlayana canım kurban ederim
    Yâr yanına çağırsa ağlar giderim
    Gel yanıma, gel yanıma
    Kanım kaynar kanına

Aşk içinde aşk yaşarım, dünyayı bir pula satarım
    Ben yârsiz geçen ömrü, ömüden mi sayarım
    Ah demeden vah demeden
    Versin tanrı istemeden

80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren Kara Sevda Şarkı Sözleri

Zeki Müren, Kara sevda, şarkısı, şarkı sözleri, resmi aradığınız herşey burda meleklerim... . Makedonya Üsküp'ten Bursa'ya göç etmiş bir ailede dünyaya gelmiştir. Sanat Güneşi ve Paşa olarak da anılan Müren, Türk sanat müziğinin en büyük isimlerinden kabul edilir. Türkçeyi güzel konuşması ile meşhurdur Zeki Müren inanılmaz güzel bir sese ve yoruma sahiptir.benim bile .çocukluğumun...
  2. İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözü

İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözü

İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözü Bayılıyorum İbrahim Sadri'ye o nasıl bir sestir kardeşim :) Sizden de İbrahim Sadri Sevda Sokağı Şarkı Sözlerini rica ediyorum lütfen.
  3. Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri istiyorum sizden akradaşlar bana Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözlerini yazın.
  4. Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana

Arkadaşlar bana acele tarafından Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım aranızda eğer Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen biraz acil olarak bana bu sayfadan Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini yazsın.
  5. Altay "Sevda Meleğim" Şarkısının Sözleri

Altay "Sevda Meleğim" Şarkısının Sözleri

altay sevda meleğim, sevda meleğim şarkı sözleri, sevda meleğim şarkısı Sevgili melekler, 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Popçu Altay da bunu fırsat bilip sevgililer günü için bir şarkı hazırladı. Son albümü "Berduş"ta yer verdiği "Sevda Meleğim" adlı şarkısı için bir de klip çeken Altay'ın bu özel şarkısının sözleri şöyle.... Ben seni gördüğüm o an, ilk...

Sayfayı Paylaş