gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

80lerde Ünlü Olmak varmıs bee

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 80lerde Ünlü Olmak varmıs bee

80'ler işte ya... Çok güzel fotoğraflar özellikle Emrah'a çok güldüm dans ederkenki fotoğrafına :hhh: :hhh: Ellerine sağlık canım.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: 80lerde Ünlü Olmak varmıs bee

eskiler çok güzel ya şimdi dostluk kalmamış sanat camiasında

80lerde Ünlü Olmak varmıs bee konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü olmak

ünlü olmak

Rüyada ünlü olduğunuzu gördüyseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınızın işaretidir. Ünlü birini gördüyseniz, başarılı olup yükseleceğiniz anlamına gelir.
  2. 80lerde çocuk olmak demek...........

80lerde çocuk olmak demek...........

ayşegül atik fiş reklamı fiş reklamı eski ayşegül atik hayatı ali 80'LERDE ÇOCUK OLMAK... 1980li yıllarda hayatının ilk tecrübelerini yaşamış, ilkokula gitmiş, Kenan Evren´i, Erdal İnönü´yü, Özal'ı tanımış olmak, Ajda Pekkan´ın Alo, Michael Jackson´ın Pepsi reklamlarını hatırlayacak kadar şanslı olmak demek. Big in Japan, The Final Countdown, Eye of The Tiger demek. İcraatın içinden...
  3. Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

Bodrum ünlü olmak isteyenlerin yeri

deniz tunca deniz tunca resimleri bodrum ünlü mekanlar Yaklaşık 8 Yıldır Oyunculuk Yapmasına Rağmen Ufak Tefek Rollerin Ötesine Geçemeyen Deniz Tunca, Sonunda İşin Sırrını Keşfetti! YAKLAŞIK 8 YILDIR OYUNCULUK YAPMASINA RAĞMEN UFAK TEFEK ROLLERİN ÖTESİNE GEÇEMEYEN DENİZ TUNCA, SONUNDA İŞİN SIRRINI KEŞFETTİ! Geçtiğimiz günlerde Bodrum'a giden seksi oyuncu, plajda rahat tavırlarla...
  4. ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

ünlülerden kim olmak isterdiniz?neden?

Arkadaslar hepimizin hayran oldugu, yaptiklarini takdir ettigimiz, begendimiz , ah keske yerinde olsaydim dediginiz ünlüler vardir. Evet soruyorum hangi ünlü olmak isterdiniz. neden? Ben Angelina Jolie olmak isterdim. Hem cok güzel ve seksi, hem basarili. Ayrica afrikadaki cocuklarla ilgilenmesi beni cok etkiliyor
  5. 80lerde Çocuk Olmak!..

80lerde Çocuk Olmak!..

80lerde Çocuk Olmak!..(video) 80lerde çocuk olmak, nostaljik video, markalar, reklamlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Benim gibi çocukluğu 80lerde geçenleri biraz hüzünlendirecek,biraz güldürecek bir video ekliyorum..Buyrun..:hıms: http://www.youtube.com/watch?v=sruI6jsJCgQ&feature=related

Sayfayı Paylaş