gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

80lerin En Güzel Yabancı Aşk Şarkıları...

Konu, 'Nostaljik Videolar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

80ler, en güzel yabancı aşk şarkıları, nelerdir, müzikleri, video, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Ben dinlerken küçüklüğüme gittim.Radyolardan,kasetlerden dinlediğimiz,tvde Pop Saati programında izlediğimiz,dinlediğimiz parçalar...:hıms:..Buyrun..

2. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    süper canım çok beğendim

80lerin En Güzel Yabancı Aşk Şarkıları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkların en güzeli

Aşkların en güzeli

Yazılanmı Önemliydi Çizilenmi Sevdalara.. Oysa Ben Ne Yazdım Ne Çizdim sevdamı.. İçimde Büyüttüğüm Ufaklıktın Sen.. Ben Ne kadar Büyüttüysem Seni; o kadar Ufaltmışsın Kendini.. Sen Giderken "gitme Kal Yanımda Sana ihtiyacım Var!" Diyemedimki..Diyemezdim de.. Çünkü Sen Kararlıydın Gitmeye..Ki Kalma Meraklısıda hiçmi hiç Olmamışsın.. Ben Ne Savaşlar Vermiştim Yüreğimde.. Ne...
  2. en güzel aşk ifadeleri

en güzel aşk ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. 80lerin ve 90ların En Güzel Çizgi Filmleri

80lerin ve 90ların En Güzel Çizgi Filmleri

80ler ve 90lar, en güzel çizgi filmler, hangileri, videoları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Aşağıda ki videoda 80li ve 90lı yılların en sevilen çizgi filmlerinden bir mix bulunuyor.İyi seyirler..:tik: http://www.youtube.com/watch?v=I9b0ICXOIr4
  4. en güzel slow şarkılar

en güzel slow şarkılar

kızlar bana en güzel slov şarkıların bir listesini verin lütfen arabamda dinleyeceğim sevgilimden ayrıldım gerçekten de ihtiyacım var sağolun.
  5. En Güzel İngilizce Aşk Şarkıları

En Güzel İngilizce Aşk Şarkıları

en güzel ingilizce aşk şarkıları, aşk şarkıları inglizce, en İyi 100 ingilizce aşk şarkıları Sevgili melekler , bu yazımızda keyifle dinleyeceğiniz ingilizce aşk şarkılarının listesini paylaşıyoruz sizlerle ... :) 01. Marvin Gaye – Let’s Get It On (4:01) 02. Bette Midler – Rose, The (3:41) 03. Elvis Presley – Love Me Tender (2:48) 04. Dido – Thank You (3:45) 05. Extreme – More Than Words...

Sayfayı Paylaş